Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel vehetném fel? Nagyon...

Mivel vehetném fel? Nagyon ciki, vagy bejövős lenne? Ez tetszik a pasiknak, nem?

Figyelt kérdés

kedden találkozunk a barátommal.

18éves lány vagyok, mindig nadrágot hordok, de most elkapott a vágy hogy kicsit szexisre vegyem a figurát:)

Szeretnék felvenni egy farmer miniszoknyát, testszínű harisnyával mondjuk... de lábbelinek nemtudom mit vegyek fel, meg felülre...

Bowlingozni megyünk meg sétálni


2011. máj. 8. 20:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én cipőnek balerinacipőt ajánlok. Az kényelmes sétához is. (Ha hozzá van szokva a lábad. :) )

Felülre szerintem ha így most kezdtek randizgatni, ne vegyél fel túl mély dekoltázsú felsőt, mert bár biztos tetszene neki a látvány, de esetleg más is megfordulhat a fejében, hogy könnyűvérű vagy, ilyesmi. Szerintem egy kényelmes, jól bevált, de csinos felsőt vegyél fel, és az idő függvényében vigyél magaddal kardigánt. :)

2011. máj. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos lábbelit venned, az sok pasinak bejön, hátha a barátodnak is:)
2011. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2hónapja járunk:)

köszi akkor fekete balerina cipellőt veszek hozzá:)

vagy van fehér tornacsukám, magasszárú, az nem???

2011. máj. 8. 20:47
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is balerinát vegyél fel :)
2011. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A fehér tornacipő sem rossz, meg elég sportos, a sétához is jó, de szerintem most inkább balerinacipő, a fekete tökéletes. :)

Első voltam.

2011. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszi, akkor marad az:)
2011. máj. 8. 20:54
 7/15 A kérdező kommentje:
de fogalmam sincs felülre konkrétan mit vegyek fel:)
2011. máj. 8. 20:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt mondtad, az a célod, hogy szexis legyél. Akkor meg nehogy már tornacsuka...:) Én félcipőt vennék fel hozzá, mert nincs balerinám, nem is szeretem. De az tökéletes lesz.:) Ehhez én fekete, barna vagy sötétkék felsőt vennék, nem mély dekoltázsút, mert az úgy már sok lenne.
2011. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetnél hozzá egy csinosabb topot is, és arra pedig egy kardigán.:)
2011. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi:)))megfogadom:)
2011. máj. 8. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!