Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Először alszom a barátomnál....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először alszom a barátomnál. Milyen alvóruhát vigyek? Mi jön be legjobban a pasiknak? Bízzak abban, hogy nála lesz óvszer vagy vigyek én is? Nem ciki, ha a lánynál is van?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
miért lene ciki? szerintem vigyél teis. nem tudhatod mit hoz az este :P ;D
2009. nov. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki,legalább több lesz.Abortuszra menni jóval cikibb ;)
2009. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

a ruhát úgysem nézi,teljesen mindegy.nem lesz rajtad sokat.:-)

gumit vigyél Te is.miért lenne ciki?dehogyis!inkább több legyen,mint egyse.

2009. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Aludjatok ruha nélkül.
2009. nov. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Andrewka ***** válasza:
82%

Nálam a szexi csipke jön be, de akár kérhetsz tőle egy bokszert meg egy bő pólót is. Szexi lehetsz benne ha jó az alakod hozzá.

Gumit meg vigyél nyugodtan. Inkább legyen több mint h gumi nélkül kelljen kockáztatni a második, harmadik...sokadik menetet:)

Érzezétek jól magatokat.


22/f

2009. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy lefekszünk egymással, abban maradtunk, hogy nem sürgetünk semmit, hanem ahogy jön. Egyikünk sem szűz már, de viszonylag friss kapcsolat, mégis nagyon kívánjuk egymást.
2009. nov. 16. 20:18
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
franciabugyi és top a favorit :) jó alvást :P
2009. nov. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Valami jó laza ruha, ambe be is lehet nyúlni.

Az áttetsző az izgalmas... bár éjjel minden ruha fekete.

2009. nov. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Legyen óvszer és síkosító a kistáskádban, de ne mutogasd, csak vészhelyzetben :)

Ne vigyél semmilyen alvóruhát. Vigyél egy extra bugyit és kérj tőle egy pólót alváshoz (aztán öltözz át előtte, és lehet, hogy nem lesz tovább kérdés az alvóruha :))))

Jó szórakozást!

2009. nov. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tőle kérjél alvóruhát, én legalábbis szeretem ha a csajom az én ruhámban van, talán még szexibb is, de ha van egy szexi hálóinged az se megvetendő...
2009. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!