Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kérjem meg anyukámat,...

Hogyan kérjem meg anyukámat, hogy egyedül mehessek vásárolni?

Figyelt kérdés
14L vagyok és úgy döntöttem, hogy egyedül veszek melltartót.(Nem részletezem, szerintem tudjátok milyen rémes tud lenni egy anya.) Csak az a baj, hogy nem nagyon szoktam egyedül menni sehova, és nem tudom, hogy vezessem föl...
2011. máj. 8. 21:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy te hogy vagy ezzel,de mért nem mész az egyik barátnőddel? Lehet,hogy úgy elengedne. Bocsi ha nem mentél ezzel sokra:D
2011. máj. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell feltétlenül szólnod. Gondolom nem megy érted suliba, mikor mész hazafelé, ugorj be egy boltba.

De elég annyit mondanod, hogy anya, szeretnék egyedül elmenni vásárolni, szerintem el fog engedni. Ha vonakodik, győzködd.

Mit meg nem adnék, ha anya eljönne velem bárhová önmagától...

2011. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A barátnőim sajnos messze laknak. A suliból hazafelé nem tudom megvenni, ezt már próbáltam, és nem adott pénzt, merthogy nem tudok rá vigyázni meg elvesztem, ellopják stb.
2011. máj. 8. 21:54
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Mond meg neki, hogy barátnőddel el szeretnél menni vásárolni, mert venni akar magának ezt-azt, és hogy te is szeretnél beszerezni egy melltartót, adjon rá pénzt. Csak természetesen. Nekem ez anno 'magától' jött, hogy egyedül (vagyis anyu nélkül barátnőkkel) kezdtem eljárni vásárolni.
2011. máj. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva, hogy 14 éves vagy, és nem ad neked pénzt anyukád, mert elhagyod.:O

Szerintem mutasd meg neki a válaszokat vagy nemtudom...

Nincs olyan varázsszó, amit most elmondanánk neked, és anyukád egyből engedne. Le kell vele ülnöd beszélgetni, be kellene látnia, hogy nem mehet veled mindenhová.

De nem értem, miért nem akarsz vele menni vásárolni. Kérd meg, hogy maradjon nyugodt és természetes, hagy válassz te, ő csak kísérjen el. Én sokkal jobban szeretek anyával vásárolni, sajnos neki ez nyűg, általában elküld egyedül.

16/L

2011. máj. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor elmondom miért akarok egyedül menni:

Szóval én úgy szeretek vásárolni, hogy eldöntöm, hogy miről mi a véleményem. Ha anya velem van, akkor mindent, amit megnézek kommentál, és folyton ott van a sarkamban... Mikor mondom, hogy felvettem, akkor ő is mindig bejön és kitárja a próbafülke ajtaját... És ha ő jön, akkor amikor csak tud "hozza" aput is. Ez olyan ciki... :S

2011. máj. 8. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, mintha csak magamat látnám. Szerintem is próbád meg neki elmondani, mint ahogy ez előző válaszoló is tanácsolta.
2011. máj. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem melltartót vásárolni nem fogja elcipelni apukádat. xD Vagy esetleg mondd meg neki, hogy ne hívja, esetleg beszélj apuddal, hogy megköszönnéd, ha ezt most kihagyná, hidd el, neki cikibb a szitu.

Anyukád viszont hasznos lehet, ő biztos jobban tudja milyen egy jó melltartó, a legtöbb fiatal lányon látom, hogy se a méret, se a fazon nem talált, az kényelmetlen és egészségtelen is mellesleg.

Amúgy ha azt látják rajtad, hogy elég éretten megbeszéled ezt velük, nem hisztizel és nem úgy viselkedsz, mint egy gyerek, akkor nem ig fognak úgy kezelni. :D

2011. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Ez az elhagyod a pénzt szöveg elég gáz. Nem vagy már óvodás, ha a suliba kell befizetni valami összeget pl. menza, osztálypénzt, akkor veled megy és befizeti helyetted?:P
2011. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Most nehogymár én legyek a hibás, mert anyukám nem hajlandó kiküldeni az utcára pár ezer forinttal...

2011. máj. 8. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!