Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy baj lenne, ha holnap...

Nagy baj lenne, ha holnap zakóban, ingben meg farmerban mennék iskolába? 16F

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Bajnak nem baj de pl. nálunk senki nem járt ilyen kiöltözve egy szimpla napon, a zakó ünnepinek számított kamaszkorban. Ettől függetlenül szerintem jól néz ki, legalább egyedi lennél a sok farmer-pulcsis srác között.
2011. máj. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem lenne baj,csak megfogják kérdezni,hogy miért öltöztél ki?(ez nem azt jelenti h gáznak gondolják) nálunk is vannak ilyenek,bár leginkább 1 srác van,aki egyik nap melegítőbe jön,másik nap meg rendes öltönybe.. fura..
2011. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem olyan zakóban,mint az öltöny felső része,hanem ilyen ,,nemnormál" zakó
2011. máj. 11. 21:11
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Sztem jó .. Farmer, ing, "nemnormális" zakó, tornacipő és esetleg nagyon lazán kötött ( épp, hogy csak a nyakadban van ) nyakkendő. :D
2011. máj. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
inkább egy farmer egy egyszerűbb póló és egy tök jó zakó jobb lenne egy tornacipő szerűséggel :D:D
2011. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Nekem például ez a stílus a zsánerem. Egy férfi akkor férfi, ha ingben mutat valahogy. ;D Imádom a zakó-farmer kombót egy laza cipővel. :D


17/L

2011. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem baromi nevetséges, főleg 16 évesen. Nagyfiúnak akarsz látszani, pedig ráérsz még.
2011. máj. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy jól érezd magad benne.
2011. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha abba mentél, biztos megsültél, mert qva meleg van/volt ma!.:)

De ha ing helyett póló, akkor ez a kedvenc összeállításom, de nem egy 16 évesen és iskolába.Oda túl "sok".

2011. máj. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!