Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma melegem lenne egy hosszúnad...

Ma melegem lenne egy hosszúnadrágban? Elég meleg volt tegnap is de sok embert láttam a városban farmerban.

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 07:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen! Nekem még rövidnadrágban is melegem lenne... :P
2010. jún. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

:S:D köszia választ:)

ajh...csak igazából abba szeretnék menni...de nemtudom mennyire lenne benne melegem:S:D


am 17/L

2010. jún. 30. 08:30
 3/12 anonim ***** válasza:

30 fokban farmerben? Gratulálok.


Meg fogsz sülni.


Miért nem képesek egyesek örülni, hogy nyár van és viselnek olyan ruhákat ami időjárásnak megfelelő (szoknya, ruha, sort stb.)?


Abban mész amiben akarsz, ha hazaértél ne felejtsd el kicsavarni az izzadságot a nadrágodból :)

2010. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hmm kösz.


arra nem gondoltál hogy esetleg oka is van annak hogy farmerban akarok menni?:D...nonembaj...

2010. jún. 30. 08:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is ma hosszú farmerben megyek moziba:D Én sem vagyok hajlandó felvenni térdgatyánál rövidebbet. Esetleg meg lehetne vizezni, csak lehet hogy akkor azt hinnék hogy így beleizzadtunk...:D
2010. jún. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megmutatom mennyire lenne meleged.

I----------------------------------------------------------------------------------------------------I

2010. jún. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem ennyire csak összetolta, vagy nem tudom. Ennyire:

I-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------I

2010. jún. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na jó hagyjuk ezt. Mindig ugyan annyit mutat akármeddig nyomom a gombot... ;)
2010. jún. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem meleged lenne, de nem vészes. ha lenge felsőt és papucsot, szandált veszel hozzá, akkor máris nyárias. nyugodtan felveheted,elég sok ember szaladgál farmerban.:)
2010. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nyugodtan vedd fel.Most azért,mert a legtöbb ember rövidgatyában van,nehogy már neked is azt kelljen fel venned.Én is utálom a rövidgatyákat,szoknyákat,mert tuskó lábam van,ezért nem is veszek fel,max.térdgatyát.Én holnap fogok menni vásárolni,és én is bizony hosszú gatyát veszek fel,pólóval,és nem érdekel ki mit szól.Azért ne érezd rosszul magad,mert a sznob 40 kilós p*csákon mind rövid nadrág van.na és!?:)
2010. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!