Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A monokini vagy a bikini...

A monokini vagy a bikini fürdőruhák tetszenek jobban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Hát, nekem a monokini. De ahhoz sem ragaszkodom. :))


(szerintem fogalmi zűrzavar van a kérdezőnél)

2011. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Gyanítom én is, hogy valami nem tiszta. :)

Monokinit soha nem vennék fel strandra, és sok helyen nem is engedik. Engem kifejezetten feszélyez, ha valakin ilyen van. Általában soha nem azon, akin jól áll, és hát... kínos. Röhögjek, ne röhögjek?


A bikini sokkal egyszerűbb, és ha mégis monokini, hát egy mozdulat, és jónapot.

2011. máj. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, hogy kicsit engem is feszélyezett... :))
2011. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Monokini. De igazából nem is maga a fürdőruha tetszik, hanem az, amin nincs fürdőruha. :D


F

2011. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező üsd be google-ba a monokini és a bikini szót.


Monokini:egyrészes női fürdőruha; azaz csak nadrág melltartó nélkül (a mono-előtag és a bikini szó összevonásából; vö. topless) Magyarul kinn vannak a cicik :) ezt a hímneműek preferálnák, de Mo-n nem túl elfogadott, főleg a fizetős strandokon.


De ha te azokra a furaszabású egyberuhákra gondolsz, akkor a bikini jobb (főleg napozás céljából).

2011. máj. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!