Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Milyen ruhadarabokat/c...

Lányok! Milyen ruhadarabokat/cipőt szereztek be őszre?

Figyelt kérdés

Elég sok kiadásom van most és nem szeretnék olyat venni amit később megbánok és nem is hordok.

Nem is tudom milyen cipőt vegyek az esősebb időkre.Vajon a tavalyi bőrkabátom megállja a helyét?(fehér)

Szeretem a nőies,de nem túl csiricsáré dolgokat.Főleg a barna,szürke,fekete,fehér,halvány rózsaszín szineket kedvelem.


2011. aug. 28. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
én 2 csőnacit vettem,3 pulcsit és fogok még egy pulcsit,és egy cipőt(esetleg 2-t mert amit kinéztem az anyagból van és akkor esőre vennék valami gagyit ami jó esőbe,esetleg egy gumicsizma lesz) és csinálok(igen,csinálok saját magamnak)1-2 kiegészítőt,ezekkel el leszek télen is,majd csak téli kabátot kell télre venni,meg egy csizmát és kész a teljes felszerelés:D
2011. aug. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
cipő: egy converse.<33 és egy balerina és egy edző cipő az esősebb napokra. bőrkabát és 2 csőnadrág 2 pulcsi. télre meg majd..:DD
2011. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi:) Gumicsizmán én is gondolkodom:)
2011. aug. 29. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy ilyen bakancsot:

[link]


Egy csőnacit H&M-ből, meg egy barna műbőrdzsekit.

2011. nov. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!