Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék ilyen ruhadarabokat...

Hol tudnék ilyen ruhadarabokat, vagy hasonlóakat beszerezni?

Figyelt kérdés

Olyan ruhát szeretnék magamnak varrattni, vagy varrni, mint ami ezen a lányon van: [link] csak vannak olyan kiegészítők, amiket én se tudok megoldani. Ebben kérek segítségek. Ezek a dolgok:

- Hosszú, térd felé érő fehér csizma, ami mint látható, befűzős (jobb esetben hátul is cipzárózható) és magassarkú, vagy magasított;

- Hosszú, kék köpeny;

- Fodros nyakkendő.


Aki tudna segíteni, hogy ezeket hol tudom megvenni, vagy hogy tudnám megcsinálni, annak nagyon hálás lennék!


2011. aug. 1. 00:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a csizma helyett biztos csak egy hosszú zoknit vennék fel ilyen megoldással.

A köpenyt (amit én kabátnak nézek) azt logikusan meg kellene varrnod. Felül egy szűkebb, deréktől egy a vonalú dologról beszélünk, aminek az alja cikk-cakkos az ujja nyilván csak képzelőerő kérdése.

A fodros nyakkendőre meg azt tudom neked tanácsolni, hogy vágj egy olyan hosszú csíkot, amilyen hosszú kendőt szeretnél úgy, hogy az kifelé szélesedjen elég jól. Majd a két kiszélesített végébe varrj egy vékony csík gumit, ami így összehúzza. A kék összefogó rajta, lehet egy anyagból varrt karika, egy hajgumi vagy egy tényleges karika. (bár szerintem ezt nehezen találsz)

2011. aug. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors, és segítő választ!! :) Esetleg még ha tudtok praktikákat jöhetnek válaszok! Köszi!!
2011. aug. 1. 01:05
 3/9 anonim ***** válasza:

Ja és biztos, hogy én ezt a csizmás-zoknis megoldást úgy csinálnám, hogy hátul legyen ez a fűzőrésze vagy talán oldalt.

És a nyakbavalóhoz még annyit (most vettem észre), hogy a széle is rojtos, azt is ollóval meg tudod oldani, csak arra figyelj, hogy elég széles maradjon.

2011. aug. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
[link] esetleg itt egy másik, kicsit jobb kép.
2011. aug. 1. 01:08
 5/9 A kérdező kommentje:
és újra köszi! :))
2011. aug. 1. 01:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit, örülök, hogy segíthettem és anyu által szerzett varrótudományom "továbbadhatom" :D

Egyébként szerintem a hosszabb kabátot könnyebben megvarrod, még ha több anyag is kell hozzá és a zsinórt is már szépen rá lehet varrni. (:

2011. aug. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A csizmát én fetish vagy szex boltokban, webshopokban, ebayen, piacon nézném. Gondolom nem szertenéd hosszútávon hordani, szóval nem kell minőséginek lennie. Úgyis ráteszed a kpacsokat.

pl:

[link]

[link]

[link]


A fűzős rész a legkevesebb. Ha olcsón meg tudod venni magát a cipőt, akkor egy marék ilyet rávarrva és 3 méter fekete madzagot belefűzve pont így fog kinézni. [link]

A franciakapocs elég olcsó, és az egyik fele pont egy hurok amibe bele tudod fűzni a fekete zsinórt. Próbálj nagyméretű feketét venni.


A nyakkendőt én egy egyszerű fehér sálból csinálnám aminek a két végébe vékony drótot varrénék, úgy hogy az anyaggal körbeveszem a drótot.


A kabátot legegyszerűbb turiban megvenni, aztán rávarrni a díszítést.

2011. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A nyakkendőt zsabóként keresd., több sikered lesz:) angolul (vagy igazából franciául :D) jabot.
2011. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Esetleg valami más, hol vehetném meg a csizmát, vagy legalábbis hasonlót? Mivel bőven 18 év alatti vagyok..
2011. aug. 6. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!