Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítséég, crocs vs. Egyéb...

Segítséég, crocs vs. Egyéb gumiklumpa?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy crocs klumpát, mivel évek óta van egy kínaim, amit nagyon szeretek, a legkényelmesebb lábbelim. Csak egy kicsit (tényleg csak kicsit) izzad benne a lábam, így akartam egy olyat, amiben nem. Elgondolkodtam, hogy cipőboltos nem crocs papucsok, úgy 3-6 ezer forintért antibakteriálisak-e, vagy csak az eredeti az? Na, mindenesetre vettem egy igazit.


Többet próbáltam, volt olyan fazon, ami keményebb anyagból volt, direkt puhábbat vettem. De most hasonlítom össze a kínaimmal, és az sokkal kényelmesebb, puhább, könnyebb... Valaki vigasztaljon meg... Ugye legalább tényleg nem izzad majd a lábam az eredetiben, ha már nem annyira kényelmes? És kicsit vékonyabb a talpa is. Meddig bírja?


És várom a tapasztalatokat a crocs és a kínai közötti átmenetekről...


KÖSZÖNÖM!

egy kissé kétségbeesett vásárló


2011. máj. 21. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy nem tudom,milyen márkájú,Kanadában vettem-gumiklumpám van,ami kényelmes,igaz,nem túl vastag a talpa,a lábam nem izzad benne,és elég jól néz ki,egyszerű sötétkék és nem túl ortopéd.DE!! felpróbáltam egy 1000 ft-os kínait,ami annyira kényelmes,hogy eszméletlen,sokkal jobb,mint az enyém.Csak azért nem vettem meg,mert neonzöldben és fehérben volt,és ha eddig nem ment el az eszem,szerintem mostmár talán nem is fog.Kivárom,míg lesz valami emberileg elfogadható színben,és veszek.Mivel csak 1000 ft,szerintem te is vegyél olyant,ami eddig bevált,a crocs meg jó lesz "váltócipőnek".
2011. máj. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A crocs-ról nincs tapasztalatom, ugyanis eddig nem vitt rá a lélek, hogy ennyi pénzt kiadjak rá, amíg a tizedéért kaphatok egy szemmel láthatólag ugyanolyat. A kínaiakról a tapasztalatom: Évek óta, egész családom használja. Ha egy kissé piszkos lett (főleg gyerekeknél ez rendszeres), hát bevágtam a mosógépbe valami nem túl finom mosandók közé. Pár ilyen mosógépezés után már annyira puha és lágy lesz, hogy össze sem lehet hasonlítani egy újjal. Szerintem ez Neked is beválna, egy párszor tedd bele a mosógépbe, hidd el, megpuhul. A beleizzadásról meg annyit, hogy a crocs-ba miért ne izzadna bele? És hogy antibakteriális ... Hát időnként húzd ki és szellőztesd meg a lábad, ha pl. ülsz. Attól, hogy antibakteriális (ha egyáltalán) (ez csak hit, ja meg pénztárca kérdése), attól még kellemetlen lehet, ha nyirkos.
2011. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Anyááám, mosógépbe, eszembe nem jutott volna. XD Kúúúúl. Köszi a válaszokat, még várom, ha valaki valamit írna... :)

Azt mondják, a krokiban nem kéne izzadnia az ember lábának, nem tudom, annyit még nem volt rajtam... de tényleg nem olyan kényelmes. Viszont abban hiszek, hogy antibakteriális, ill. létezik ilyen, van egy teva szandálom, amivel akármit csinálhatok, nem lesz benne kicsit sem büdi a lábam; ill. van ismerősöm, aki mondta, h X évig, amíg le nem kopott róla neki az a réteg, szintén így volt.

Azért még mindig kicsit nyugtalan vagyok, hogy márkanevet fizettem meg csupán... Ha azt IS, az már egy jó eredmény...

2011. máj. 23. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szeretnék én is venni a kisfiamnak ilyet, de semmi tapasztalatom. Kíváncsi lennék, h a kérdésed kiírása óta milyen véleménnyel vagy az eredetiről, ill. a kínaisró.

Előre is köszönöm a segítséged!

2011. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Noshát. A crocs-ban is izzad a lábam, sőt, úgy érzem, picit jobban, mint a kínaiban. De! A crocsban nem lesz semmiféle szaga, tehát az antibakteriális dologban lehet valami. A kínaiban nem erős, de nagyon érdekes szaga lesz a lábamnak, amit semmi más cipő nem vált ki. :D Viszont a kínaim tényleg sokkal kényelmesebb... Alapvetően pedig nem vagyok egy lábizzadós típus.

Gyereknek nem vennék eredetit, vagy max. használtan, túl drága. De ha megengedheted Magadnak, akkor meg kb. mindegy. Egy gyerek lába elvileg nem kell, hogy izzadjon. Viszont akármilyet veszel, hasonlítsd előtte össze a típusokat, és minél puhábbat vegyél. Nagy különbségek vannak. És ha kínait veszel, nézd meg, a talpa a közepe felé elég vastag-e, nehogy át tudja könnyen szúrni valami.

2011. jún. 3. 22:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Nem vagyunk annyira eleresztve anyagilag, különben nem is gondolkodnék ezen. Akkor kínais lesz. :)
2011. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szívesen, jó vásárlást! :)
2011. jún. 3. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!