Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen stílusom legyen ami...

Milyen stílusom legyen ami jól néz ki és még a lányok is vonzónak találnak?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, olyan semmilyen stílusom nincs.

Stílust akarok magamnak teremteni meg akarok változni, ötleteket várok, milyen ruhákba cipőkbe járjak, a hajam milyen legyen, ilyeneket.

Senki ne jöjjön azzal "nem ruha teszi az ember", igen is számít, ma ez már nem igaz.

Mivel elég régóta gyűjtök ruhákra, és többet szeretnék rá szánni, ami jól néz ki és divatos.

Rendes divatos vonzó külsőt akarok kialakítani nem a lányok miatt, hanem magam miatt, hogy több legyen az önbizalmam.


16F


2011. máj. 22. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ami nekem vonzó:

(converse) tornacipő, farmer (lehet szűk szárú is, de az mindegy, nem baj ha nem tapad a bokádra :) ), és kockás ing, könyékig felhajtva vagy egy póló rajta egy inggel amit nem gombolsz be, az is felhajtva... hajra meg az a kicsit hosszabb borzos tetszik. :D [link] kb ilyen :D + ha szőrös már az arcod akkor borosta/kis szakáll.


persze simán tornacipő+gatya+póló(szín kb mindegy, csak ne rózsaszín, citromsárga, neonzöld...) is jó. :) persze ez ilyen 'rocker' fiúknak való.


17/L

2011. máj. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne az ittlévő embereket kérdezd,mert mindenkinek más tetszik.Inkább nézz szét neten neked mi tetszik,üzletekben próbálgass,miben éreznéd igazán jól magad.

Az valóban hazugság,hogy nem a ruha teszi az embert,de a kisugárzás sokkal többet számít,lehet bármit mondani...

Ha tőlünk kérded sosem lesz saját stílusod,csak ilyen erőltetett.

Szerintem például szörnyű amit az első leírt(mert mindenkinek más tetszik),az csak tényleg akkor elfogadható ha tudja viselni az illető.

Na de,hogy segítsek is egy kicsit elmondom nekem mi tetszik:ing(imádom az ingeket)tetszenek a sima sportos pólók,gatya ne legyen cső és ne is túl bő,cipőnek megfelel valami ízléses sportcipő,még a tornacipő se rossz,de nem vagyok oda érte.

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen amúgy tényleg mindenkinek más tetszik :D meg attól is függ, kiknek akarsz tetszeni. mert pl. ez nekem jön be (én is tornacipőt hordok, szűk szárú nadrágot, inget, pólóval vagy trikóval is stb... de nem vagyok fiús lány :D) meg én ugye rock zenét is hallgatok 80%ban.
2011. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na kezdjük a hajjal. Nekem a rövidebb hajúak jönnek be. Justin Bieber-féle hajtípusoktól egy kisfiú jut eszembe és meg sem fordulna a fejemben, hogy a pasim legyen. Itt a link, van kép is és tanácsot is adnak a kezeléséhez (találsz ott még más hajtípust, de szerintem az első a legjobb): [link]


Akkor a ruházatról. Ilyen és ehhez hasonló sapkát ne vegyél föl. Nem leszel tőle menőbb vagy mit tudom én, nekem nem jön be: [link]


Csőnadrágról az emósok jutnak eszembe és eléggé hülyén néznek ki, ahogy a ***-kat az a szűk naci szorongatja. XD A túl bő nacis pasik sem jönnek be. Inkább válaszd a középutat, egy sötét farmer vagy egy sima farmer nagyon jól tud állni. (És ne told le térdig, mert attól olyan az érzésem, mintha besz*rt volna az illető. :DD) Ja..használj övet is! :))) Linkek: [link]

[link]


Felsőrészre ajánlani tudom az ingeket, azokba nagyon szexisek a pasik szerény véleményem szerint. :$ :D vagy akár egy ilyen is megteszi:

[link]

Pinket, rózsaszínt, neonzöldet és társait légysziii neee hordj! :DD Szerintem jobb lenne a sötétkék, barna és árnyalatai, fekete. :))

Kabátnak meg egy bőrdzseki is megfelel. :)

Cipő: Sportcipő is jó, csak ne azt a magasszárút (arról Sp jut eszembe.. xD) Link: [link]

Kicsit hosszú lett, de remélem segítettem. :)És a vére még egy képet rakok: [link]


16/L :))

2011. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon köszi! :))


Természetesen a többieknek is!


16F

2011. máj. 23. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nincs mit.. csak egy kérdésem lenne...vagy lehet, még lesz több is.:D Milyen a mostani stílusod?
2011. máj. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!