Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki ha 20 évesen kosztümösen...

Ciki ha 20 évesen kosztümösen járok?

Figyelt kérdés
NEM DOLGOZOM HIVATALOS HELYEN,DE IMADOM A KOSZTÜMÖT,VAN EGY PIROS,EGY HOFEHÉR MEG EGY SZÜRKE NADRAG KOSZTÜMÖM.MERJEM VISELNI?A FÉRFIAKNAK MI A VÉLEMÉNYE??'
2008. febr. 18. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked azt tetszik hát vedd fel!! Egyáltalán nem ciki, sőtt elegáns. És a férfiaknak is biztos tetszeni fog.
2008. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Miért ne mernéd viselni? A férfiaknak viszont nem a kosztüm a kedvencük, hacsak nem miniszoknyával kombinálod a kabátkát.:)
2008. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Naná hogy merjed. A pasik szeretik az elegáns nőket!
2008. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
43%
de hiába az elegancia, ha a fej üres. legyél csinos és okos egyszerre. például csupa nagy betűvel írni egy kérdést nem kelt túl intelligens benyomást, főleg 20 éves korben, nem mellékesen pedig az oldal szabályai is tiltják. szóval nem jósolok túl hosszú pályafutást ennek a kérdésnek :)
2008. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az utolso komment irojahoz:elnézést a nagy betükért,megesik..viszont amig ön nem ismer ne irjon olyasmit,hogy üres fej nem intelligens,stb.nem dolgozom hivatalos helyen ezt irtam,de nem azt hogy tanulatlan vagyok.Elég durvan valaszolt ön a kérdésemre,ami igencsak megsértett,attol függetlenül,hogy tudnam ki is valojaban,lehet még az is hogy ön csak màsokat kritizalni szeret?Na,mindegy.a többieknek viszont köszönöm a joszivü valaszokat!!!minden jot!
2008. febr. 18. 15:45
 6/10 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem szerintem.
2008. febr. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
57%

Már eleve a kérdés? ez szerinted magyaros, hogy KOSZTÜMÖSEN JÁROK???

max. kosztümökben járni...


Áhh, meg eleve, ez miért kérdés???

Istenem...

Ez már fáj...

:))))

2008. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

Már mért lenne rossz a kérdés? Mindenkit más kérdés foglalkoztat, amit csak egy "üres fejű" tud kritizálni.


Egyébkért meg igenis vonza a figyelmet a kosztüm szerintem.

2008. febr. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Lehet hogy későn válaszolok, szerintem is szupi kosztümben járni, ne törődj senkivel,csak érezd jól és csinosnak magad!
2008. márc. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki,az jó,mások is hordanak.Én is imádom az elegáns,egyedi ruhákat,úgy járok,csak a kosztümöket nem szeretem,főleg a nadrágosat.A kosztümös szó tényleg fura,mert először régi korok ruhastílusaira gondoltam.Lehet azért mert előbb k.filmes kérdésre válaszolgattam.
2009. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!