Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok 80A-s melltartót?

IHLET9 kérdése:

Hol találok 80A-s melltartót?

Figyelt kérdés
elég kicsi a mellem és a boltokban csak 75A-s melltartókat találok, de az már szorít. Lécci segítsetek az egyik barátnőm is így van de az ő szülei törődnek ezzel és rendelnek neki, de az én szüleim meg se hallgatnak és nem tudom, hol találhatnék 80A-s szivacsos, kosaras melltartót.
2011. máj. 24. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Kínaiban. Teljesen véleltlenül bukkantam rá egyik nap. (Egerben)

Amúgy vásárokban is lehet kapni, barátnőm mondta, asszem neki is valami hasonló a mérete. Olyan kirakodós, minden hónap harmadik vasárnapján vásárban.:)

2011. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hát ha Egerbe kéne mennem inkább hagynám, h szorítson,

de azért kössz. kül én pécs és környékére gondoltam bocs h nem írtam le, elfelejtetem :/

2011. máj. 24. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a méretem, én H&M-ben szoktam melltartót vásárolni.
2011. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kínaiban ugyanazok a dolgok vannak. Nézz szét Pécsen, ott biztos van egy csomó.
2011. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ekkora mellre mindek melltartó? Nincs mit tartani!!
2011. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az A-s kosár nem feltétlenül jelent "semmi" mellet. Nekem is A-s, pedig olyan tenyérnyi melleim vannak... Nem tudom miért nem lehet megállni, hogy beszólj. -.-'
2011. máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kínaiban. Tényeleg ott rengeteg van.
2011. máj. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De a kínaiban a 80-as kb. 75-et jelent, tapasztalat.

Vettem már a Newyorkerben, és szerintem a Tescoban is van, rgyébként el kell menni valami normális fehérnemű boltba ott tuti van. Tényleg kínai, Dephart melltartóm van, na az tényleg jó. Intimissiben se találtam.

(én is egri vagyok:-)

2011. máj. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!