Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ilyen melltartót?

Hol találok ilyen melltartót?

Figyelt kérdés
elég kicsi mellem van kb 65 vagy 70/a... de a formája nagy.. tehát na.. maga a formája, az nagy, széles, csak lapsabb, és szétfelé vannak. olyan melltarót keresek, aminek nagy a két kosár közötti köze. Van egy kedvencem, annak kb 1 centi van, és nem olyan nagy a kosara... hanem valami ilyesmi... [link] van 1 de az turibol van.. és netudom merre lehet ilyet kapni
2011. szept. 17. 12:17
 1/5 A kérdező kommentje:
tehát az a lényeg, hogy a merevítő széles legyen.. mertr a legtöbbnek kicsi a merevítője, és nyom, meg nem illeszkedik a mellem formályára, hanem mivel kicsi a merevítő, csuszik, és lenyomja a mellem, meg bevág.
2011. szept. 17. 12:21
 2/5 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne megnézni Triumph-ban, vagy hasonló fehérnemű üzletekben. Ott rajta vannak a melttartókon, hogy milyen kosár, hogy áll, hogy támasztja alá a melleket stb. Meg az eladó is tud segiteni. :) Sok sikert a kereséshez!
2011. szept. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem akármelyik fehérneműboltban.

Ilyesmit nem kínaiban kell venni, olcsó húsnak híg a leve, gyanítom akik tervezték azokat, nőt még nem láttak. xD

Amit linkeltél, elég alap fazon szerintem, szóval nem reménytelen vállalkozás, csak rá kell szánni időt és pénzt.

Tenezisben elvileg találsz kisebb méreteket, meg javaslom a victoria's secretet.

2011. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a Tescoban van ilyen, tényleg elég széles, mert nekem abszolút kényelmetlen. F&F márkájú, olyan 2000Ft körül van, de én melltartóból nagyon szeretem, mindegyiket ott vettem
2011. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
aha. huu hát köszi :)
2011. szept. 18. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!