Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok ilyen kis melltart...

IHLET9 kérdése:

Hol találok ilyen kis melltartót? (70/AA) Valami speciális fehérnemű boltban? :S

Figyelt kérdés

Az unoka testvéremnek 70/AA-s melltartó kell, tudom, h most azt gondoljátok, h ilyen kis mellre minek de már 10.-es, és az osztálytársai kiröhögik, h toppot húz, és hogy még nincs melltartója. De ő ilyen szivacsosat akar mert, hogy azt akarja hogy többnek látsszon...

Pécsre mentünk, először a kínaiba mentünk be de ott nem volt 70/AA-s melltartó, aztán bementünk egy csomó fehérnemű boltba ott se volt, majd utána nézett a neten és nincs semmi.SEGÍTSETEK, uncsitesóm már nem bírja sokáig ,,ezt a nyomort,, (ahogy ő mondja).


2011. júl. 11. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Takkoban, meg tescoban vannak gyerekmelltartók...nézzetek szét ott.
2011. júl. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Régen én vettem turkálóban és esküszöm, h tök jók és még az eredeti árcímke is rajtuk volt, szóval szerintem újak voltak. Esetleg érdemes szétnézni, hátha találtok vmi jót.
2011. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, turiban tényleg sok van, meg szerintem a H&M-ben is van
2011. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ekkora mellre ne vegyen kosarasat mert nevetséges lesz. Mármint nekem is ekkora de ha kosarasat veszek fel akkor csak a kosár dudorodik a ruha alatt, az meg nem olyan alakú mint a mell, tehát tényleg gáz. Ne szégyellje hogy kicsi, nincs abban semmi rossz. Hordjon gyerekmelltartót, az sokkal kényelmesebb is. Az osztálytársakkal meg minek foglalkozik egyáltalán? Nehogy már nekik akarjon tetszeni.
2011. júl. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
C&A-ban láttam nagyon kicsi szivacsos, kosaras, teljesen normális melltartókat.
2011. júl. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó előttivel értek egyet!

Egyáltalán nem gáz, ha nem hord, ne foglalkozzon másokkal. az sokkal gázabb, ha úgy veszi fel, hogy nincs mit beleraknia.

Most egy hülye példát hozok, de Kate Moss sem hord, mert nincs mit beleraknia. ezt ő nyilatkozta valahol. :)

2011. júl. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Tegnap láttam a Takko-ba.Leárazás:1890-ért

Tűzpiros

2011. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!