Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, mennyire visszataszító ez?

Fiúk, mennyire visszataszító ez?

Figyelt kérdés
Mennyire visszatasz1tó az, ha egy lánynak gyakorlatilag SEMMI melle sincsen, de szivacsos melltartót hord hogy nézzen ki valahogy?
2011. máj. 24. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én inkább a kismellű nőket szeretem, szóval...
2011. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem nem visszataszító, de túl nagy szivacsost ne hordjál mert az meg csalás. Anno volt egy csaj a gimiben és ő is szivacsost hordott, a nyári pántos felsőkben meg simán látszott h nincs benne semmi.. emiatt nevették ki végül ( a háta mögött), nem amiatt hogy kicsi a melle. Aki vékony annak szinte mindnek kicsi, nem kell aggódnod, sok fiúnak az jön be!

L/24

2011. máj. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kismellű, kismellű, de mennyire kicsi?
2011. máj. 24. 21:08
 4/16 anonim ***** válasza:
39%

aaaj, olyan elegem van már belőletek. mármint azokból a pasikból, akik az ilyen kérdésekre azt válazolják hogy ök a kis melleket szeretik meg a kis mell is tud szép és formás lenni.

de amikor már azt írják/írjuk/ hogy tényleg kb semmi?!...:s meg hogy "nyigu, úgyis lesz valaki aki így fog szeretni"...jó, de nem ez volt a kérdés -.-

2011. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, szóval bocsi h válaszolok... Hogyha nem akarod levenni akkor nem lesz semmi, senki nem fogja megtudni. Egy barátnőm is push up melltartót hord, mert alig van melle. Személyszerint nekem sincs egyáltalán, de annyira nem érdekel, és igen, 16 éves létemre még mindig topot kell hordanom...
2011. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, lányok is válaszolhatnak. Csak most az gondolkoztat el, hogy ha van egy barátom és hát ugye eljön az alkalom, és lekerül a melltartó, csalódni fog...
2011. máj. 24. 21:14
 7/16 anonim ***** válasza:
53%

Éppen ezért ne csalj a szivacsossal, mert később ciki lesz ha le kell venni.

Különben ha már ott tartotok, biztos nem fog elszaladni ;)

2011. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
29%

Visszataszítónak tartom a nagyon kicsi mellet.

A nagyot szeretem!

2011. máj. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Lány vagyok. Van egy csaj, akinek konkrétan semmi melle nincs, de ő is szivacsos melltartót hord. Úgy járt, mint a korábbi válaszoló válaszában a lány. Őróla is mindenki tudja, és emiatt tartják cikinek. A szivacsos az még oké, csak olyan normális szivacsa legyen, szóval ne egy második mellet adjon.

Nekem nincs ilyen problematikám.

2011. máj. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kicsi a mellem, és szivacsos melltartót hordok, anélkül nem érzem jól magam.

A fiú a szivaccsal együtt is látni fogja, hogy nincsenek tejcsárdáid, szóval nem hiszem, hogy ez akkora átverés lenne a részünkről. Ha meg ezért nem kellesz majd valakinek, hát akkor jobb is, hogy hamar kiderült. :D

Én nem nagyon tudom elfogadni a kis melleimet, de sokat segít, hogy a barátom meg imádja őket. :) Ja, és a kapcsolatunk legelejétől szivacsosat hordtam, mégse nézett nagy szemekkel, mikor először látott melltartó nélkül. :)

2011. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!