Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki szerintetek?

Nagyon ciki szerintetek?

Figyelt kérdés
Anyával elmentünk vásárolni valami rucit...én a miniszoknyámat vettem fel , és persze tangát! Mentünk az utcán, és fiúk jöttek mögöttünk. Nem tudtam min röhögtek, le is sz@rtam őket. Aztán bementünk egy boltba, és amíg anya ruhát nézett, én néztem magam a tükörben! Akkor vettem észre, hogy a tangámba becsípődött a szoknya és kinn volt az egész fenekem..ez olyan ciki! Segítsetek!
2011. okt. 23. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Előfordul az ilyen baleset néha, ne keríts neki nagy feneket. Soha többet nem fogsz találkozni senkivel aki látott, de ha mégis, nem fog emlékezni rád.


Szóval nyugalom, semmi probléma, ne emészd magad feleslegesen. Legközelebb majd alaposabban leellenőrzöd magad a tükörben.

2011. okt. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez tényleg nagyon ciki,csak egy valamit nem értek : ILYEN KURV* HIDEGBEN MIÉRT VAN RAJTAD SZOKNYA? még ha harisnyát vettél volna fel,de így..
2011. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
2. válaszoló: pl. mert jól akart kinézni, a nők ugyanis rendelkeznek egy ilyen ösztönnel.
2011. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó válaszoló: a nők nem akkor néznek ki jól, ha k*rvának öltöznek. Szerintem...
2011. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm...és azért volt rajtam szoknya, mert nem találtam mást! Siettünk!
2011. okt. 23. 15:24
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

15:24, az hogy neked mi tetszik a te egyéni problémád. Nekem tetszik ha a nő akit kedvelek télen is rövid szoknyában van. Otthon meleg van, az autóban meleg van, a plázában meleg van, akkor mi a gyíknak vegyen fel tundrabugyit? Túrázni nem magassarkúban meg hidd el.


A k*rva pedig az, akit pénzért megkaphatsz. Aki szexis ruhát vesz fel és nem kaphatod meg, az nem k*rva, csak valaki akire vágysz és sosem lesz a tied. Ha nem tetszik, ne nézd.

2011. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik nem utálják azokat, akik tesznek magukért valamit, hogy nézzenek ki valahogy!
2011. okt. 23. 15:33
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Ne mondd már,hogy csak egy szoknyát találtál,és úgy mondtad,mintha szoknya nélkül nem néznél ki sehogy,kétlem.Meg azt sem értem,hogy nem fagyott be a hátsód,hogy hogy nem érezted,na de mindegy,biztos én vagyok a hülye.
2011. okt. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem foglalnék állást abban,hogy ki, mit és milyen évszakban vegyen fel,mert nem érdekel.


A kérdésedre válaszolva: kicsit ciki,de úgysem látod őket soha többet.Amúgy velem még soha nem történt ilyen baleset,de remélem,hogy észrevenném időben.Végül is csak érezném,hogy a hátsómnál hidegebb a levegő :)


21/L

2011. okt. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 harisnyababee ***** válasza:
100%
Hát elég gáz. Vettél volna fel egy harisnyát,akkor tuti nem történik ilyen. Meg lehet nem is fagytál volna szét. Jah,meg ráadásul harisnya nélkül ált libabörös lesz a láb,meg a popo,és az is elég gáz tud lenni.
2011. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!