Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azt mondjak,25 folott "tilos"...

Azt mondjak,25 folott "tilos" a miniszoknya. Egyetértetek ezzel? Miért igen, miért nem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki még 40 évesen is felveheted! Ez NEM korfüggő!Hány éves vagy?
2011. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Láttam már olyan 30as éveiben járó nőt akinek olyan lábai voltak, hogy azt bűn lett volna eltakarni. Valamint vannak olyan 16éves zsírdisznók akik úgy mutatnak miniszoknyában, mint egy kötözött sonka. Szóval szerintem inkább alakfüggő.

2011. máj. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez attól függ h nézel ki.. miért egy 20 éves 100 centis körméretű (comb) felvehet? jú felvehet..de érted..,
2011. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tilos. Sőt.
2011. máj. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
28 vagyok, 173 centi magas, 58 kilo, szoval...mondtam néhany ismerosomnek, hogy nyarra beszereznék egy miniszoknyat, mindenki azt mondta elhulve: " hulye vaaaaaaaagy? ennyi idosen?" :S
2011. máj. 30. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is, ha jól nézel ki, alakilag is, akkor nem tilos...:) amúgy lehet, hogy irigységből mondták, mert azok a méretek, amiket írtál, szuperjók:)

tudod...néha, akiben meg is bízol, az is mondhat irigységből ilyet...ha te csininek látod magad benne, és nem feszengsz benne, akkor fel lehet venni, ne aggódj ezen:)

2011. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

45 alatt szerintem okés.

Túl idő hozzá? 25 felett? -.- Jesszus, ebben a hülye magazinvilágban lassan 20 évesen már nagymamkorú egy nő...

2011. máj. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!