Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas lánynak "tilos" a...

Magas lánynak "tilos" a magassarkú?

Figyelt kérdés
178 centi magas vagyok és nem nagyon tudom hogy merjek-e magassarkút hordani. Az a baj hogy nagyon tramplinak érzem magam mindig lapos sarkú csizmákban és cipőkben, olyan szívesen felvennék gyakrabban csinos magassarkúakat de már így is annyira megbámulnak a magasságom miatt, mi lenne ha még magasabb lennék?
2011. márc. 3. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 centivel kisebb vagyok,de pont hogy magas sarkúban érzem magam tramplinak.Azt húzol fel amit akarsz,ha jól áll főleg.Te magadban kell eldönteni!Kis önbizalom kéne neked.
2011. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tilos, csak akkor gáz, ha nálad kisebb lesz a pasi..


ám az utcán inkább megnézik a magas nőket, de elismerően.

Én is szoktam mondani a hugomnak, vagy akivel megyek, hogy fuu, de tök jó magaaas.. biztos modeel :)

2011. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%

jajjajjj en a 168 centimmel nem merek magassarkut huzni:))

De szerintem nem gond a magassagod, azt huzz, amiben jobban erzed magad. A magassagod szeppe, noiesse tesz:)

2011. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán felveheted! Ha szép, sudár termeted van, arra csak ráerősít, ha meg husisabb, akkor karcsúsít, de mindenképpen nőiesebb leszel. Magasnak meg magas vagy anélkül is, "ha már lúd, legyen kövér";) Én simán felvenném a Te magasságoddal (bár elég messze állok tőle - 22 centi a különbség:))
2011. márc. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek olyan nőt, aki még nálad is magasabb 7-8 cm-rel. Ő inkább a lapos sarkú lábbeliket szereti.

Viszont ezt mindenkinek magában kell eldönteni, hogy mit is akar. Tilosnak már mért lenne tilos? Nem értem miből gondolod ezt. Ha jól áll és te jól érzed magad benne, akkor miért ne vennél fel magassarkút? Már csak azt kell megszoknod, nem törődnöd vele, hogy mások mit gondolnak!

2011. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
En is 178 vagyok es en hordtam magassarkut. Nem kulonosebben erdekelt, hogy emiatt megneznek-e, vagy sem. Aki hajlamos arra, hogy masokat nezegessen mereven, az akkor is fog rajtad neznivalot talalni ha lapos cipo van rajtad.
2011. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 180 vagyok, néha szívesen felvennék magassarkút, csak én egész nap rohangálok és az úgy nagyon kényelmetlen lenne. Különben a magas sarkú előnyös, az a pár centi plusz meg semmit se fog számítani. Én modellkedtem és mindig előírták, hogy fotózáskor magas sarkút kell vinni, min. 7-8 centiset, mert kiemeli a vádli ívét, szebbnek mutatja a segget meg a csípőt.
2011. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én is 180cm-is vagyok, és igaz valódi magassarkúm nincs de olyan 5-7cm-es cipőim vannak, sajnos a tűsarkúban nem bírok menni, ezért ezeknek vastagabb van egy kicsivel. Már hozzászoktam, hogy néznek

26/l

2011. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is 178cm vagyok,és nekem is mindig a nagy kérdés az volt,hogy fel-e merjek venni magassarkút.Én nem vennék fel olyan cipőt aminek 8-9cm sarka van,abba már túl magas lennék és Én rosszul érezném magam.Viszont olyan cipőket rendszeresen hordok aminek 3-5cm sarka van,azzal nincs semmi baj:)De amúgy ez csak tőled függ,ha jó érzed magad magassarkúban akkor az emberek is elismerően fognak rád nézni,viszont ha nem tudod viselni akkor esetlennek fogsz tűnni.
2011. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 172 vagyok és én is magassarkuban érzem magam tramplinak!
2011. márc. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!