Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy baj ha tetszek saját...

Nagy baj ha tetszek saját magamnak nem úgy mint a többi nő, akik kövérnek, csúnyának látják magukat?

Figyelt kérdés
Teljesen megvagyok elégedve magammal és szépnek látom magam.Nem vagyok nagyképű?
2011. jún. 1. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen jó.Végre egy nő, aki nem nyafog minden 2. mondatában arról, hogy hogy néz ki.
2011. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Navégre. A magabiztos nők a szexben is felszabadultabba. Hajrá csajok.
2011. jún. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát köszi nem ilyen válaszokra számítottam(roszabbakra,hogy nagyképű,beképzelt lehetek...stb...)

Sztem minden nőnek elkéne fogadnia úgy magát ahogy van.Persze ha az a dolog olyan mint pl.az elhízás ami az egészségre megy akkor tenni kell érte nem nyafogni.Meg nem zsírleszívással megoldani,hanem egészséges életmóddal!!!

2011. jún. 1. 16:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért aközött, hogy valaki nagyképű és beképzelt, meg aközött, hogy elfogadta magát és elégedett van különbség. :)
2011. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egészséges önbizalom
2011. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem baj, azonban ha van egy kis súlyfelesleged, lehet, hogy rajtad kívül nem sokan látnak jó alakúnak.
2011. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nincs súlyfeleslegem:) 172 cm és 58 kiló vagyok:)
2011. jún. 1. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Na akkor már ne is haragudj de mi a kérdésed értelme?


Tetszel magadnak. De mivel nem ismerünk nem tudjuk hogy egészséges önbizalmad van vagy beképzelt vagy. Ezt egy-két mondatból nem lehet leszűrni.


Amúgy meg mivel totálisan jó az arány, 172 és 58 kiló, ezért jóhogy nem tartod magad kövérnek...


Tudod mi az igazi dícséretes? Ha egy 162 cm 70 kilós van megelégedve magával. Mert a te alakod teljesen normális még jó hogy nem rinyálsz amiatt hogy kövér lennél...

2011. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Hát ez az "tetszem magamnak, nincs súlyfeleslegem, szépnek látom magam" szöveg pont olyan így belegondolva hogy "idejöttem dicsekedni"
2011. jún. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szóval most idejössz dicsekedni a majdnem tökéletes barbie baba alakoddal... jolvan. :D Ha én meglennék magammal elégedve, vagy egy nálam is kövérebb lány, akkor azt mondom, hogy "ügyes, és felnézek rá, hogy elfogadja önmagát, jól érzi magát a bőrében"... nem tudom minek hencegsz... én 160cm és 64kg vagyok, és bevallom, k*rvára nem vagyok megelégedve magammal.

mindegy, legyen egy jó napod, megdícsérlek: büszke vagyok rád, hogy elérted, hogy a tökéletes alakoddal meg vagy elégedve.

2011. jún. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!