Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen gyakran veszel magadnak...

Milyen gyakran veszel magadnak új ruhát, alsóneműt, cipőt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ruhát-hetente

alsóneműt-kb. félévente, de van elég.

cipőt: általába évszakonként, félévenklnt.

2011. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hetente? És akkor mennyibe kerül neked egy kör?
2011. jún. 1. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

általában havonta megyek vásárolni ruhákat

alsóneműt és cipőt évszakonként :)

2011. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Évente 1x veszek ruhákat, olyat, mint volt, alsóneműt nem tudom, bakancsot 2 évente...
2011. jún. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ruhát hetente 2-3 dararabot (sokszor darabáras turiban, vagy Zara vagy Pimkie (vagy valami olcsóbb márkabolt még, de sosem kínai!)

Ez havi szinten olyan 40 ezret tesz ki. Van, hogy kevesebb kicsit.


Cipőt ahogy érzem, havi 1 kb. pár, ez is van, hogy turi (de csak újat) van hogy Deichmann vagy Zara akár...


Fehérneműt csak ha már ott tartok, hogy nincs bugyim, mert elhasználódott mind és kuka, olyankor veszek párat. Erre utálok költeni :) Na ezt viszont szoktam piacon is vagy Tesco, vagy akciókor Women Secret :))


26L

2011. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs időhöz kötve, tegnap például elmentem anyummal a turkálóba, így lett 3új darabom, ma meg tesómnál voltam, és tőle is kaptam 3flesőt, amiket már nem hord, tehát már 6nál tartok 2nap alatt, de van hogy havonta, egy dolgot veszek, vagy megajándékozom magam valamivel.

Cipőt is úgy vettem legutóbb, hogy teljesen le volt értékelve, így igaz téliek, de már van jövőre két bakancsom. Alsóneműt veszek legritkábban mert van egy csomó, és a melltartókat szintén tesómtól öröklöm (igazából a húgom ruháiban járok az utóbbi években:-))

26/l

2011. jún. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én cipőt gyakran veszek magamnak, olyan 3-4 havonta. Utcait boltban, sportcipőt pedig általában az az www.akcioscipok.hu oldalon.
2011. jún. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Általában évente-félévente, sosem túl sokat (1-2 nadrág, 2-3 felső | cipőt sokkal ritkábban, azokra igyekszem vigyázni mert nem olcsó ha tartósat szeretnék).
2013. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!