Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan menjek a koncertre? :O

Hogyan menjek a koncertre? :O

Figyelt kérdés

A barátnőmmel megyünk el ketten egy koncertre és én ingbe szeretnék menni de ő is abba megy és úgy , hogy felköti és alatta meg lesz egy fehér póló! :( . Ugyan ez az ő ötlete volt és én is így akarok menni de nem akarom , h úgy nézzünk ki mint az ikrek :D . Ezért valami más inghordási módot szeretnék de ezeken kívül most nem jut eszembe semmi . Az ing meg simán olyan béna . Valaki mondana jó ötleteket ? (De lehet más póló is csak menően (: . ) Ha valaki tud jobb ruhamegoldást az írja le egészen . (annyit elárulok , hogy bugyos térdig érő gatya lesz rajtam .)



Előre is köszi a válaszokat! (:


2011. jún. 4. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél fel alá szürke pólót
2011. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egymásra két más szabású trikót, amik színben passzolnak egymáshoz, és kilátszanak egymás alól, hozzá meg valami fonott, bőr karkötőt.
2011. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek . De utsó válaszoló nem annyira értem az elképszelésedet :D. Tudsz mutatni róla képet vagy máshogy leírni . Köszi (:
2011. jún. 4. 10:44
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]

te meg ne vegyél alá trikót:D szerintem ami a képen van az tök jól néz ki főleg ha oylan kis kabátkát is veszel rá.MOndjuk elég meleg van.

VAgy esetleg veszel az ing alá egy olyan topot ami az ingeddel színben harmonizál és felül kigombolod hogy látszódjon a top és egy szép nyaklánccal !

vagy így hogy egy hosszabb pólot visszahajtassz az újjánál

[link]

fú nem tudom

de azt is csinálhatod hogy nem ingbe mész

2011. jún. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, sajna képet nem találtam róla, de megpróbálom leírni máshogy:D szóval felveszel egy telihátú, hosszabb fazonú ujjatlant, és arra ráveszel még egy ujjatlant, ami viszont rövidebb és úgy bemegy a hátánál, biztos láttál már ilyeneket egymáson. Szóval, hogy mindkét trikó látszik, ez jól tud mutatni, ha két trikó színe jól passzol egymáshoz.
2011. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi nektek is . De utsó előttinek nem jelennnek meg nekem a képek. Csak bejön a google.com ):
2011. jún. 4. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!