Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben menjek koncertre?

Miben menjek koncertre?

Figyelt kérdés
Rock koncert lesz, de lesz együttes, amelyik reggae-s lesz. Mit vegyek fel?
2008. okt. 29. 20:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Hát rock koncertre mindenképpen feketébe menj.

De fiú vagy, vagy lány? Mert akkor talán többet tudok segíteni:)

2008. okt. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
na ezt elfelejtettem megírni :D lány vagyok :)
2008. okt. 29. 20:29
 3/15 A kérdező kommentje:
de amugy nem járok mindig feketében, szoval nem vagyok rocker, csak szinte mindig rockot hallgatok. szóval nem járok fekete nadrágban, fekete felsőben meg nem tűnök kívülről rockernek...
2008. okt. 29. 20:30
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Valami fekete nadrág, és egy fekete csipkés felső szerintem tökéletes:)
2008. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Én azt hiszem, a legjobb megoldás a fekete: jobb nem kilógni a tömegből, mert láttam már párszor, hogy egyes elütő stílusú embereket majdhogynem meglincseltek hullarészeg rockerek... :( Mondom ezt úgy, hogy én is az vagyok. Az viszont tény, hogy jómagam vállalom a feketeséget, és nem csak koncerteken.
2008. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Rock koncertre a fekete az alap.Én nem ajánlom neked, hogy ilyen kis színes ruhákba menjél, mert akkor kinéznek.Persze nem kell mindenednek feketének lennie, csak látszódjon rajta hogy rock koncertre mész.Elég ha felveszel egy sötét nacit meg fekete pólót, ami nyugottan lehet nőcis:) Hozzá szegecses övet, a szemedet kihúzód fekete szemceruzával aztán kész. Jah de még a cipő, hisz az is fontos, lehet akár egy tornacipő vagy ahoz hasonló, a lényeg hogy ez se arany, meg ezüst színű legyen, ha lehet akkor sötét vegyél fel.Én még koncertre fűzőben is szoktam menni, hozzá fekete szoknya:) De ez már inkább gothosabb. A ragge-s koncerttel kapcsolatban meg nem tudok sajnos tanácsot adni.De a lényeg, hogy olyan ruhát vegyél fel amiben jól érzed magadat:)
2008. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!! Elviselhető fekete nadrágom nincs, ugyhogy szerintem marad a farmer, meg egy jó fekete póló.


Amugy nem járok picsás cuccokba, szval ne ugy értsétek. Szval nincs arany cipőm meg nem hordok kismilló nyakláncot magamon, meg nagy arany ezüst nyakláncot. Inkább egyszerűbb cuccokba járok, de nem is rózsaszínben...


Na szerintem akkor marad a farmer meg a póló+egy kardigán.


És annyi lenne még, hogy a pogo az nagyon veszélyes ? :D mert Subscribe koncertre megyek és eddig csak youtube-on láttam, de nagyon durva :D szval... túl lehet élni ? xD

2008. okt. 29. 21:05
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Túl lehet élni:)

Amúgy a pogo attól is függ, hogy hányan vannak, de ha sokan vannak akkor készülj fel, mert elég durva tud lenni:)De túl lehet élni, és ha elesik valaki akkor rögtön nyúlnak utánna és felsegítik. Én nem szoktam bemenni a pogo közepébe, inkább csak az első sorban tombolok, imááádom, de ott is lehet érezni a hatást:)Ja és egy jó tanács,a lábadra vigyázz, mert ha acélbetétessel rálépnek az tud fájni.És ilyenkor kell jó nagyot beleleütni-rugni az illetőbe azt legközelebb jobban oda fog figyelni, hogy kit tapos össze:):D

2008. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
xD Köszi szépen a választ! :D Megfogadom:D Középre Én sem merek sztem bemenni... :D De majd meglátjuk mit hoz az este. Amugy tök jó, hogy ilyen segítőkészek.. szóval, hogy valaki elesik és azonnal nyúlnak utána... :) Ááá, már várom a pénteket! :D
2008. okt. 29. 21:48
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Én gyakorlott Subscirbe koncertező vagyok, a pogó valóban durva, főleg, ha lány vagy, nem sok lány megy a közepére (bár én beszoktam), másnap tele is vagyok kék-zöld foltokkal. Egyébként én is farmert javaslok és valami kicsit elegáns, de mégis könnyed és szellős felsővel párosítva, mert rendesen leizzad az ember, arról nem is beszélve, hogy hány sört öntenek be poénból a közönségbe:)
2008. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!