Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » MR. SALE-ben ha vásárolsz, a...

MR. SALE-ben ha vásárolsz, a blokkal ingyen kávézhatsz egyet a a Teapalotában, igaz ez? Hol az átverés?

Figyelt kérdés
:P
2011. jún. 4. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs benne átverés, Nyugaton eleve divat hogy elegáns üzletekben vendég vagy egy kávéra vagy italra. Nálunk meg speciális akció keretében van rá lehetőség, én is kaptam mailt a Mr. -től, mert regisztrált tag vagyok.
2011. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor jó. :)

A férjem kételkedik, de szerintem is igaz :), nem is drága mondjuk egy kávé, mennyi lehet a költsége, mondjuk 40ft :), mármint az előállítási költsége.


Na meg a Mr.Sale-ben egy 70.000ft-os öltöny elkészítése is 10-edébe kerül, tudom. ;)


Köszi!

2011. jún. 4. 12:31
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg most nagyon jó szerintem ez a 6000ft-os nadrág akció, és ugye adnak egy 6000ft-os vásárlási utalványt érte, ha megveszed. Még ma van azt hiszem az akció.
2011. jún. 4. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:

A Mr. Sale mindig jó akciókat csinál, vásárlóbarát hely :)

Én a Bookline-ban kaptam kupont kávéhoz, vagy sütihez, nem is tudom, csak nem tudtam vele mit kezdeni :)

2011. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne átverés? Én eddig a MrSale ajánlatai között soha nem találkoztam olyannal, ami ne lett volna igaz! Sőt... egy vásárlónak, aki az esőben megáztatta a náluk vett öltönyét, a honlapjukon működő fórumon felajánlották, hogy ingyen kicserélik egy másikra. Na ez mondjuk nem tudom, megvalósult-e, de a kávéban szerintem nyugodtan meg lehet bízni :-)
2011. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!