Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha utcára viselek fűzőt?...

Gáz ha utcára viselek fűzőt? Szerintetek milyen nadrág illene hozzá a mindennapokra? És ha egy kicsit teltebb alkatom van (azért mert alacsony vagyok) arra van valami pozitív/negatív hatással hogy fűzőt viselek?

Figyelt kérdés
:)A stílusom gothic-horror punk szóval egy kicsit nőiesebben öltözködöm mint a többi punk, de azért nem vagyok természetesen cicababa.
2011. aug. 6. 21:19
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
szerintem nem gáz, egy rövid szoknyával jól néz ki
2011. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha illik az öltözékedhez nem gáz.


(Nem azért vagy telt, mert alacsony vagy.)

2011. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem cső/cica/latexgatyát, addig zsír. Mivel a fűzőt régen alakformálásra használták, így ha nincs nagy hájad, "eltünteti".

Azt meg nem tudom, miért lenne gáz..

Barátnőm is goth, és fűzőket hord.

18/f

2011. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha nem bugyog ki a felesleged, akkor teljesen szexi, de ne cica meg túl simulós gatyákkal vedd fel. Egy csőfarmer pont jó hozzá.
2011. aug. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

a fűző szexi, és gyönyörű mintájúakat lehet kapni! hordd csak büszkén! én farmerrel is felvenném :)


21/n

2011. aug. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"Egy csőfarmer pont jó hozzá."


Persze, mutogassa csak magát...

2011. aug. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Egyébként szinte mindig csőfarmerben vagyok..:)
2011. aug. 7. 12:12
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 08:38


A csőfarmer egy hosszúnadrág, nem értem miért mutogatna azzal bármit is...

2011. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem szinte bármit felvehetsz hozzá. A cicanadrágot hanyagold mondjuk, a miniszoknyát/forrónadrágot meg tartogasd bulikra:)

Bár ha nekem nagyon elegem van néha bebumlizok fűzőben és miniben az egyetemre, jó kis térdig érő bakanccsal meg szaggatott harisnyával:)

Az alakodra nem lesz különösebb hatása, ha nem hordod 23/7-ben. Max. annyi, hogy amikor rajtad van jól meghúzva, akkor nem fogsz tudni annyit enni. Ne igyál szénsavas dolgokat, meg semmi mást, ami gázt termel, vagy puffaszt, mert az fűzőben igen kellemetlen tud lenni. Na persze csak a rendes acélmerevítősre vonatkozik mindez.

Amúgy szerintem nem gáz, amit az én véleményem ér, énis minden 2. nap abban rohangálok :P

2011. aug. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz,csak egyszerű nadrággal viseld
2011. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!