Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen formátlanok...

Miért ilyen formátlanok manapság a tizenévesek?

Figyelt kérdés
Vagy csak az idétlen csípőnadrágok miatt néz úgy ki, mintha háj-úszógumija lenne mindnek?
2011. jún. 7. 21:15
 1/9 Darcy01 ***** válasza:
95%

Ezt a jelenséget én is nagyon visszataszítónak találom. Mármint aki pár számmal kisebb csípőnadrágot vesz fel és kilóg a háj. Pedig egy normális nadrágban lehet, hogy teljesen jól, csinosan nézne ki. Az ilyeneknek nincs önkritikája? Vagy csak egy tükre?

Nekem nagyon nem tetszik.

2011. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az elsőt ne értem!

Van tükröm, 98 Kg vagyok és 183 cm. Csak két gyerekem van, és megdolgozom a fizetésemért!

2011. jún. 7. 21:26
 3/9 A kérdező kommentje:
*nem
2011. jún. 7. 21:27
 4/9 Darcy01 ***** válasza:
100%
Én nem a telt, molett embereket akartam kritizálni azzal, hogy van-e tükrük. Nagyon félreértettél. Nekem az nem tetszik, ha valaki az alkatához nem illő (méretben) ruhát vesz fel, mert szerintem ez szörnyen néz ki.
2011. jún. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

@Darcy01:

Bocs, volt egy első válasz, akit már töröltek!

A rasszizmus mindig jó indok, azt mindig mekajálják a moderátorok!

:)

2011. jún. 7. 21:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért sajnos azt be kell látnunk, hogy hazánkban is egyre több embert és egyre fiatalabb korosztályt érint a túlsúly. Egyébként a csípőgatya tényleg felnyomja az úszógumit, de most ez a divat, kiskoromban a magas derekú volt, de ne aggódj, majd visszajön az is divatba.
2011. jún. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen csodalkozni ilyen eletmod mellett. A bulihoz, italhoz, egeszsegtelen etelekhez van eszuk, mashoz nem igazan.
2011. jún. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem csak a kövérekre gondolok, jobban megnézve jó alakú lányok is úgy néznek ki első pillantásra csípőnadrágban, mintha úszógumijuk lenne!
2011. jún. 10. 16:52
 9/9 A kérdező kommentje:

Biztos ahhoz szokott a szemem, hogy a nadrág derekánál szoktak a legvékonyabbak lenni a lányok.

:(

2011. jún. 10. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!