Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért gondolják azt egyes...

Miért gondolják azt egyes tizenévesek, hogy felnőttek?

Figyelt kérdés
Egyesek botrányos ruhadarabokat raknak ide fel és kérdezik, hogy jó-e vagy sem. Vagy smink kérdéseket tesznek fel. Miért akarnak felnőttnek kinézni? Magassarkú, kivágott felső, rövid szoknya, alapozó és társaik. Minek ezeknek a GYEREKEKnek? Ez évről-évre csak rosszabb lesz? 10 év múlva már az óvodában sminkelni fogják magukat és csücsörítve pózolnak majd a tükörben? Mi a véleményetek erről? Persze vannak normális tizenévesek is, szerencsére. Kort is írjatok légyszi!
2011. júl. 27. 16:01
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, de ez nem csak a gyerek hibája, nagyrészt hibás a szülő is. Érdekes, én miért nem néztem ki ribinek már 14évesen? Mert nem úgy nevelt édesanyám, és eszem ágában nem volt olyan ruhát felvenni, tudtam hol a helyem.


Felnőttem, most sem hordok pl. olyan cipőket, mint amilyet ma tett fel egy kislány ide. Gondolom te is azért tetted fel a kérdésedet.:)


A legdühítőbb meg, ahogy rázzák magukat az utcán, érted...pl. átengedem őket a zebrán, és akkor mínusz kettővel totyognak át, illegetik magukat. Fúú olyankor szívesen gázt adnék és beijeszteném őket:D:D


22N

2011. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen természetes. Ennyi idősen mindenki azt hiszi magáról, hogy mindent tud és az ő seggéből süt a nap.

Én is 13 évesen már azt gondoltam magamról, hogy kész nő vagyok.


39

2011. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Igen, ezért tettem fel a kérdést! :)

Hát nem tudom, én 13 évesen még fára másztam meg ilyenek... nem hittem magamról, hogy kész nő vagyok, ahogy a környezetemben a velem egykorúak sem hitték. Amikor gyereknek kellett lennem, gyerek voltam. Ezek a szegény kislányok meg kimaradnak a gyerekkorból. Elég szomorú, hogy a szülők nem figyelnek rájuk (hozzá tenném, hogy az én szüleim is dolgoztak, mégis figyeltek rám és a jóra neveltek), meg persze a médiának is elég nagy szerepe van.

2011. júl. 27. 16:17
 4/31 anonim ***** válasza:
25%
Nem a gyerek hibája? Az nagyon is az ő hibája, hogy "megeszik" mindent, ami előtte van...
2011. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
60%
azt írtam, hogy nem CSAK a gyerek hibája, értelmezés...
2011. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak elkeseríteni, de nem egy óvodást láttam már festett kéz- és lábkörmökkel
2011. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
51%

Nekem vannak olyan osztálytársaim, akikre illenek e leírtak (rám szerencsére nem), egyszer megkérdeztem az egyiktől hogy miért öltözködik így?Erre azt válaszolta hogy így menő vagyok meg tettszem a fiúknak.Könyörgöm 12 évesen? Szerintem ez nem menő hanem szánalmas ahogy így tálcán kínálja fel magát a fiúknak...


12L

2011. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Szerencsére vannak olyan lányok is mint, TE! :)
2011. júl. 27. 17:28
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

13 évesen én sportoltam ezerrel,táncoltam,kéziztem,kosaraztam is...állati jó volt mindezt a barátnőimmel.edzések után legtöbbször átmentünk valamelyikünkhöz és megírtuk a házit,meséket néztünk,nyáron fagyiztunk,télen forrócsokiztunk.eszünkbe nem jutott volna kurvät játszani miniszoknyában,magassarkúban meg vakolattal a pofánkon diszkóba riszálni a semminket.

én is fiatal vagyok még mindig,19leszek,azóta persze nőiesedtem,érdekelnek a fiúk,csinosan öltözködöm...DE 19évesen meghökkenek egyes ruha darabokon amiket 13-14éves kislányok linkelgetnek hogy jó-e meg felvehetik-e.

13évesen tök alaktalan gyerektestre mi a fenének vesznek fel pushup melltartót,miniszoknyát és magassarkút?annyira nevetségesek.nincs mit kitenniük,csak csetlenek-botlanak...rosszul vagyok tőlük.

a szülők meg akik ezt hagyják szégyellhetik magukat alaposan...aztán majd sírnak hogy pár év múlva már a fél város/falu átment a drága kicsi lányukon.

2011. júl. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
93%
Na azért ne csak a lányokat szidjuk már!!A fiúk meg úgy néznek ki,mint a b*zik a vasalt hajukkal,feszülős nadrággal és rózsaszín pólóval...bláhh!!Ez a divat.Értelmes emberek mindig is voltak és lesznek is,aki hü.lye,az meg úgy teszi tönkre az életét,ahogy akarja!!
2011. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!