Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed a H&M-ről?...

Mi a véleményed a H&M-ről? Milyenek az árak, a minőség?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%

Az a véleményem róla, hogy svéd, és senkinek nem jut el az agyáig, hogy hó ok em-nek kell ejteni :D

egyébként szerintem nem olcsó, és 100x jobb minőségű cuccokat, na meg 100x jobban kinézőeket varrok magamnak. Valahogy nem az én stílusom, túl divatos. Bemegyek, és csak rongyruhákat látok pofátlan árakon. Sajnos ha látom valamin, hogy kb. 500 ft volt az anyagköltsége sajnálok rá többezret kiadni.

2011. jún. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

naggyon jó, imádom, árak, minőség. stíluis jó!!

amúgy meg nem hinném hogy há ok emnek kéne ejteni, az angolok éjcs end em-nek, mi meg háundemnek ejtjük..szóval minden nép máshogy ejtui

2011. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%

hát pedig elhiheted, mivel ez egy svéd cég, svéd névvel, és svédül igencsak HÓ ok em :).

mellesleg az egy dolog, h angolul meg németül a saját nyelvükön ejtik, akkor már ennyi erővel magyarul lehetne há és em is. a há und em viszont teljesen illogikus, ugyanis köze nincs a németekhez a dolognak :)

2011. jún. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
70%
első válaszoló, megnézném,hogy mikor varrasz te magadnak olyan ruhákat,mint amilyenek a H&M-ben találhatók! ;)
2011. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Pont ezt mondom, hogy nem olyan stílusúakat varrok. Annál jóval extravagánsabb és elegánsabb vagyok. De ha az embernek a varrás a hobbija nem nehéz ám. Viszont a kérdést nem szeretném ezzel szétoffolni, már leírtam a véleményem. És attól, hogy nektek tetszik, nem kötelező mindenkinek tetszenie. Nem szégyen az, hogy nem jó minőségű anyagokból készülnek a cuccok, a legtöbb plázamárkára igaz ez. Ilyen ez a fogyasztói társadalom, a mennyiség a lényeg, nem a minőség. A H&M számomra nem rosszabb, vagy jobb bármelyik hasonló kategóriás boltnál, egyiket sem szeretem túlzottan, mert egyformák (pont a múlthét néztem be egy ismerősömmel egy mango-zara-h&m-c&a-promod-tally-stb. körútra, és a ruháknak legalább az 1/3-a teljesen egyforma volt a boltokban!).
2011. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én kimodottan szeretem a H&M-et ,szerintem jó áron van és a minőségében sem csalódtam még,rengeteg ruhám van onnan és mindegyik megérte a pénzét(főleg ,hogy nem volt drága), a válaszék is nagy(még mérteben is).
2011. jún. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

az egyik kedvenc boltom! nagyon jó a minősége, megéri az árát, és szerencsére nagy a választék méretben. viszonyításképpen: az egyik barátnőm alacsony és nagyon-nagyon vékony, egy ismerősöm meg elég nagydarab és széles. mindketten találnak magukra a H&M-ben jól kinéző, jó árú ruhát. divatos is nagyon, és sokféle árú dolog van, lehet 1200 Ft-ért is felsőt kapni, meg 7000-ért is, ezért mindenki megtalálja a neki megfelelő árkategóriát.

az ejtésről meg csak annyit, hogy én há und em-nek ejtem, egy barátnőm há end em-nek, nem tudtuk, melyik a jó, ezért nemes egyszerűséggel egymás közt háem néven emlegetjük.=D

2011. jún. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon jó :) én eddig nem nagyon találtam ott magamnak ruhát, de múlt héten voltam vásárolni és olyan jó ingeket meg felsőket vettem :) nem is drága szerintem. és igen, jó, hogy van rendes méret mindenből. minőségről még nem nagyon tudok nyilatkozni, eddig egy pulcsit vettem ott, de az kb egész télen jó volt és semmi baja :D majd meglátjuk a mostani cuccok, hogy vállnak be :)


17/L

2011. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

"senkinek nem jut el az agyáig, hogy hó ok em-nek kell ejteni "


Na ezen a fellengős, ősbunkó válaszon fennakadt a szemem......te nyelvzseni, ez nem agy kérdése, ugyanis annak aki nem beszél egy adott nyelvet, honnan kellene tudnia hogy ejtse helyesen??? Ki tudsz pl. ejteni egy kínai leírt szót? Nem, mert fogalmad sincs hogyan ejtik, ugyanis ha nem beszéled a nyelvet akkor nem magától értetődő és rohadtul nem arról van szó hogy nem jut el az agyadig.


Mellesleg igényesek a ruhák szerintem, csinosak és minőségre is jók. Kisbaba korú fiamnak is vásárolunk ott mert babaruhák is nagyon klasszak vannak.

2011. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%

A kínaival mondjuk ráb*sztál, mert tanulom, mint 2. keleti nyelv az egyetemen :).

Amúgy való igaz, hogy van egy halom nyelv, aminek nem tudom, hogy kell kiejteni a szavait, de ez nem jelenti azt, hogy a márkáknak, amikről pofázok nem nézek utána pl. A nem tudás/tájékozódás és a nem törődés nem ugynaz ;)

2011. jún. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!