Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik ez a szanda? És mivel...

Tetszik ez a szanda? És mivel 'illik' felvenni?

Figyelt kérdés

[link]

ezt vásároltam, és most először van sarum.

És azt szeretném kérdeni, hogy szerintetek milyen? És mivel lehet hordani? Farmer nadrággal, háromnegyedessel, vagy röviddel?

És talál szoknyával és harisnyával(ballagáson szeretném felvenni)

mondjátok el a véleményeket :)

14L


2011. jún. 8. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
jó nagyon :P
2011. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én utálom a sarukat úgy,hogy tök mindegy :p

Ha neked tetszik hord,amúgy szerintem mindennel megy.Csak szerintem a harisnyát hanyagold evvel

2011. jún. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Szép darab. Hosszú csőnacival is hordhatod, háromnegyedessel is (ezzel a buggyos félével a jó szerintem) és rövidnacival is szép. Hát ilyen ünnepi szoknyával/blúzzal ballagásra ne illik. 15/L
2011. jún. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem szép, mindenhez fel lehet venni:) hosszúval, és röviddel úgyanúgy, mint háromnegyedessel_:D
2011. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is nemrég vettem meg az elsőmet, és imádom, ez is nagyon szép. Hord nyugodtan. :)


18/l

2011. jún. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy látszik egyedül vagyok,de szerintem baromi csúnya...én is szeretem a sarukat,de ezt fel nem venném.
2011. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sztem nagyon jól néz ki, csinos, saruhoz képest elég igényes és elegáns is, és egy 14 évesnek pont jó a sarok magassága is. Sztem egyébként bármivel lehet hordani (mondjuk kisestélyihez meg melegítőhöz nem ajánlom persze :D). Én személy szt nem venném fel ballagáshoz, ahhoz nekem nem elég elegáns, de ez csak az én személyes ízlésem :).
2011. jún. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy saru elég jó.

A szó amit keresel amúgy az "illik" vagy "összeillik", nem a "talál". A találni ige azt jelenti, hogy felfedezed valami, általában egy tárgy pozícióját.

Amúgy igen, jó lesz szoknyával, harisnyával csak akkor, ha nincs neki varrás az orrán, VAGY nem ilyen vékonyabb, a színes/vastag harisnyákat simán lehet hordani nyitott cipővel is. De mivel ballagáson/évzárón meleg lesz, ezért egy vékony varrásnélkülivel tudom elképzelni.

2011. jún. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szexi láb van benne?
2011. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

igen :)

köszi a válaszokat!

2011. jún. 10. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!