Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem idegesítő hogy egy csomóan...

Nem idegesítő hogy egy csomóan idióta b. uzis papucsba slattyognak, az utcán és azt hiszik ettől hogy ők trendiek? Főleg ha tiszta retek a lába. Nem gáz ez egy kicsit? Vagy csak én látom így?

Figyelt kérdés
otthon oké meg strandon, de a hivatalos helyektől elkezdve, nyilvános wc-ig mindenhova abba?
2011. jún. 9. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem idegesítő,mindenki azt visel amit akar,amiben jól érzi magát.
2011. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem idegesit.

Max a boltig megyek el benne, otthon jo, mashova nem veszem fel, mert annyira azert nem tetszik.

De konkretan mas emberek laban egyaltalan nem idegesit, ha ok jol erzik benne magukat, akkor felolem hordjak nyugodtan. Es minden mast is.

2011. jún. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
engem a slattyogás idegesít,
2011. jún. 9. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon unatkozhatsz,foglald le magad valami értelmes dologgal,minthogy azzal foglalkozz hogy idegesit egy papucs!
2011. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
hát hallod tényleg nagyon unatkozok, szét unom az agyam, csak eszembe jutott, és gondoltam megkérdezem, egyébként meg papucs van rajtam ::::::)
2011. jún. 9. 22:05
 6/11 anonim ***** válasza:

igazából lesz*rom, nem idegesít...de abban igazad van, hogy undorító...a véleményem meg van és nem épp pozitív...itt viszont mindenki azon az elven van, hogy hát azt vegye fel, amiben jól érzi magát..ha meg vki ad a külsejére és nem szétjárt, mocskos strandpapucsban jár, az már csak ezzel van elfoglalva:) engem az ilyen emberek, akik retkes lábbal és más hasonló igénytelenséggel járnak-kelnek az utcán nem érdekelnek...olyan szinten legalábbis nem, hogy agybajt kapjak tőlük...viszont fúj...mint mondtam, a véleményem megvan...aztán persze az lesz a k*rva, meg a piperkőc, aki normálisan ki tud nézni...(na nem a diszpintyekre gondolok) és még átlagos, hétköznapi ruhába is be tud építeni egy-két stílusosabb dolgot....

a stílust tanulni nem lehet...az ott van benned vagy cs*szheted... ;)

22L

2011. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elso valaszolo vagyok.

Az utolso hozzaszolashoz csak annyit fuznek hozza, hogy en megvalogatom az oltozekemet, odafigyelek magamra, de nem vagyok piperkoc, ha mas ezt gondolja az sem erdekel. Sot, az sem zavar, ha mas kifejezetten az.

Viszont teljesen felesleges egy 22 eves nonek kialakitania barmilyen stilust kulsoleg, amig ugy beszel, mint egy kocsis. Az igenyes kulsonek csak akkor van jelentosege, ha a belso, szellemi igenyesseg is azzal egy szinten van. Ha valaki csak megszolalasig igenyes, de utana omlik a mocsok a szajabol, nah az az igazan ciki es csalodas.

Persze lehet, hogy neked csak az irasod ilyen stilusu, egyebkent meg urino vagy szoban. De ez a szohasznalat maradjon inkabb a 14-15 eves tinike, egy 22 eves felnott nonek mar nem lenne szabad ilyen szavakat hasznalnia velemenyem szerint, foleg ha igenyesnek tartja magat.

De persze ezzel nem muszaj egyet ertened.

2011. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem rajongok érte, de nem egyszer volt már, hogy én is abban voltam. A barátomnál aludtam, a magassarkú feltörte a lábam, hát felvettem a papucsomat, amivel másnap elmentem volna fürdeni. Kit zavart? Szerintem senkit. Nagyon meleg volt, ellenben a lábam nem volt retkes, és szépen pedikűrözött. Szépnek nem a legszebb ez a viselet, nem is a legstílusosabb, de van, hogy megteszi.

Persze hivatalos helyre nem venném fel, az azért már kicsit igénytelenség, de az "utcabálba" ellötyögni vagy leszaladni a sarki boltba nem fogok magassarkúban, arra bőven jó egy papucs.

2011. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem jobban idegesítenek azok, akik ezt itt folyton megkérdezik...
2011. jún. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha a lábujjas papucsra gondolsz csávón,akkor teljesen igazad van az gusztustalan!!!Utálom,Fújj!!!!


29/L

2011. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!