Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A leövey klára gimnáziumba...

A leövey klára gimnáziumba kötelező a tornadresz?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és jövőre fogok oda menni, tényleg kell dresszt venni, vagy milyen tesi ruha kell oda? Unokatestvérem egyik ismerőse járt oda egy ideig és ő mondta hogy kérni fogják, tényleg így van ez? Olyan írjon aki odajár vagy járt, azért jó lenne megtudni minél hamarabb mert manapság nehezen lehet kapni sajnos, és nem akarok mindent az utolsó percre hagyni meg utálom is. Köszi a válaszokat.
2011. jún. 14. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
Ilyen helyesírással hogy veszik fel az embert gimnáziumba? Ja, hogy muszáj, mert 18 évig tanköteles vagy. Gyász.
2011. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy könnyű kifogást találni de laptopról írok ami egy rakás fos, tudom nem kifogás de ez van. És legyetek szívesek a kérdésemre válaszoljatok..
2011. jún. 14. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
A pécsi leöwey-be mész? Nem kell tornadressz, elég ha van eleinte valami fehér pólód, melegítő nadrág + sportcipő vagy valamilyen sportcipő. Szerintem egyik gimibe sem kérnek már dresszt, max általános iskola alsó osztályában.
2011. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Budapestire megyek.
2011. jún. 14. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy így válaszolok, mert én a Leövey Közgazdasági Szakközépbe járok, Bp-en, viszont oda nekünk kötelező volt.:S Aztán nem tudom, Gimiben hogy működik.
2011. jún. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kell dressz, bár azt nem tudom, hogy minden tanár kéri-e...azért jó, ha van! :)
2011. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
91%
Nekünk is kérte a tanár de mi kiharcoltuk, hogy hagyjon minket a ...-ba.
2011. jún. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tanárfüggő. nekünk kérik. am nem olyan nehéz beszerezni, hervisben, decathlonban lehet kapni.
2012. jan. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!