Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai tini lányoknak mér gáz,...

A mai tini lányoknak mér gáz, ha más teli bugyit hord?

Figyelt kérdés

egyszer beszélgettem egy csajjal, és kérdezte, hogy sokan hordanak e az osztályból rendes bugyit. mondtam hogy mittudom én, de nem is érdekel. most ez őt mér zavarja, ha más nem szereti a tangát (velem beleértve). sztem tökre kényelmetlen, meg nem is akarnám mutogatni magam másnak, mivel nincsen pasim. ( ha lenne se látná :D)

általában én is normál bugyit viselek, meg franciát.


szal mér gáz vagy ciki, hogy valaki teli bugyit hord?


2011. jún. 14. 21:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
lemaradt: 14/L
2011. jún. 14. 21:46
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem gáz, szerintem aranyosak, viccesek, nekem is van pár ilyen darabok. Menstruáció alatt nekem ez a legoptimálisabb. Sokkal cikibb, ha valaki emiatt mást megítél.
2011. jún. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
93%
Ne általánosíts, ez csak egy lány. Egyébként meg azért, mert most léptek a kamaszkorba és ilyenkor vicces dolgokat tudnak csinálni az emberekkel a hormonok. Az ember gondolatai ilyesmik körül forognak. Nem kell felvenni, ha ilyet kérdez, simán lehet, hogy egy-két év múlva neked is hasonlón fog kattogni az agyad.
2011. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nem csak ő mondta, hanem pl az o.társam. hogy ő azóta hordd tangát, amióta barátja van. és pedig ez az első pasija, szal nem tudom mit izél ennyire rajta. nehogy már 14 évesen nézegessék egymást alsóneműben. vagy ez a "divat"?
2011. jún. 14. 21:54
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert ő most kezdi érezni, hogy nő és ezt olyanokkal fejezi ki, hogy tangát hord mert az olyan felnőttes. Aztán amikor már felnőtt és enélkül is nőies, akkor már csak indokolt esetben viseli, hétköznapokra meg marad a sokkal kényelmesebb teli vagy franciabugyi... 2 év múlva neked is tangád lesz, 6 év múlva meg majd nem érted, hogy hogy tudtál minden nap tangában járni, amikor olyan kényelmetlen. Persze amikor tangát hordasz, akkor meg bizonygatod, hogy nem is érzed a különbséget... :D

Ezen mindenki átesik...

27/N

2011. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Én is olyat hordok. Lehet összekeverte a nagymamabugyival:D Van barátom is, de őt se zavarja. Szóval hordd nyugodtan:)
2011. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
ja végülis neked is ha szekszi, és nőies, meg cspkés, akkor még örül is a barátod, mi?:D
2011. jún. 14. 21:59
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordok se franciát se tangát....lehet igénytelennek nevezni de engem nem érdekel, ugyse látja senki, bár mostanába én is azt tapasztalom hogy gáz a normál bugyi O.o
2011. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Tök egyszerű virágmintás pamutbugyi van rajtam. Senki nem látja, úgyhogy egyáltalán nem érdekel, hogy kit zavar. Nem az én bajom, ha ez mást zavar :D

Az is lehet, hogy ezt hívják mamabugyinak?! Tudom is én. Kényelmes és pamut. Pont :)

2011. jún. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Én utcára csak tangát hordok, de nem azért, mert ez a "menő", meg a "trendi", egyszerűen csak zavar, ha átlátszik a bugyi vonala, vagy bevág alul... Egyébként nem zavar, hogy más mit hord, nem a bugyija alapján ítélem meg az embereket:-D És egyáltalán nem tartom cikinek a rendes bugyit (itthonra, meg éjszakára én is azt hordok, vagy franciát. Azt esetleg cikinek tartom, ha valaki nem hord bugyit, hogyha az látszik is:-D)

22N

2011. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!