Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai tini lányoknak mér gáz,...

A mai tini lányoknak mér gáz, ha más teli bugyit hord?

Figyelt kérdés

egyszer beszélgettem egy csajjal, és kérdezte, hogy sokan hordanak e az osztályból rendes bugyit. mondtam hogy mittudom én, de nem is érdekel. most ez őt mér zavarja, ha más nem szereti a tangát (velem beleértve). sztem tökre kényelmetlen, meg nem is akarnám mutogatni magam másnak, mivel nincsen pasim. ( ha lenne se látná :D)

általában én is normál bugyit viselek, meg franciát.


szal mér gáz vagy ciki, hogy valaki teli bugyit hord?


2011. jún. 14. 21:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem ciki !Csak az a ciki , hogyha átüt a nacidon ...Épp ez a mutogatás , ugyanis ha nem akarod h mindenki lássa mi van rajtad akkor tangát veszel fel , ha meg teli seggeset és jol láthatová teszed a feneked közepén vagy szélén a varratot..... na az ciki! hordd nyugodtan de ne lássa senki se , igy elkerülheted azt is h kinevessenek vele..
2011. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

00:25

Őőő.... Bocs de ez nagyon vicces!!! =D

Mióta ciki, ha látszik, hogy van rajtad bugyi? Majdnem mindenkin van. Mi lesz ha megtudják, meglátják, hogy van rajtad bugyi?! Te jóóóó ééééég!!! Uramisten!! Szörnyűséges!

=D

2011. jún. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy a tinilányok esze miért jár a másik lány szoknyája alatt. Nem mindegy, hogy ki milyen bugyit hord?
2011. jún. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
nekem csak sima bugyijaim vannak:) nekem ez kényelmes pedig nem vagyok öreg...
2011. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírok megmaradni a normál formájú bugyikban, mert jobban begyűrődik, mint bármi más :DDD Ha a nadrágom engedi(és általában engedi, mert sose hordok ilyen hűde feszes ruhákat) akkor francia bugyit hordok, az a legkényelmesebb, a tanga az sz*r, mert bevág :DDD
2011. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

:D Ugyan a tangák ideje rég lejárt.

Most a francia bugyi a menő és bizony a teli bugyi!! Ahány pasival eddig én beszéltem fehérnemű témáról.. A tanga teljesen hétköznapi, ribancos és undorító. -> FÉRFIAK, FIÚK mondták.. A francia bugyitól, főleg ha csipkés teljesen beindulnak. Imádják. A telt bugyi pedig egyszerűen természetes. Az idősebb fiúk már rájönnek, hogy mi az a menstruáció, arra is rájönnek, hogy van aki betétet használ. Arra is rájönnek, hogy a tanga egyáltalán nem egészséges és nem is esztétikus. Szóval a sima bugyit is jobban elfogadják mint a tangát.

Meg jó tudom még fiatal vagy.. De pár év múlva erre is gondolhatsz:

Lesz egy fiúd, akivel nagyon szeretitek egymást. (ÉVEKKEL KÉSŐBB, tehát nem 14 évesen!) Úgy döntesz már eljött az ideje az összebújásnak stb stb. Gondold el, tök romantikus minden és egyszer csak ott terpesztenél tangába. Míg a francia bugyi, mondjuk fekete csipke francia bugyi.. Az sokkal szexibb. Rejtélyesebb, csábítóbb, fantáziadúsabb stb.. A tanga olyan ribancos..



Szóval Sose a lányok feje után menny, hanem mindig a saját érdekeidet nézd és a fiúk véleménye is beleszámíthat.

2011. jún. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"A tanga olyan ribancos"

Na látom, megjött az új "trendiség".

2011. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
azta. nem gondoltam hogy ennyi válasz jön. "a fiúk véleménye is beleszámít" hát volt már hogy felelsz vagy merszeztünk, és kérdeztük a fiúkat, hogy melyik alsónemű forma jön be. és mondták h a tanga. oké tudom ők éretlen fiúk, nem kell velük fogalkozni.
2011. jún. 15. 15:05
 19/21 anonim ***** válasza:

téves.. "BeleszámítHAT" ez mást jelent. Ha az a neked megfelelő akkor beleszámít. HA az neked nem oké, akkor a mutató ujjadat kezd jobbra balra mozgatni, ugyanis azt le kell tojni.

Figyelj a te életed te azt csinálsz vele amit akarsz. A tanga undorító..

Reggel felveszed utána elvégzed a nagy dolgod.. kitörlöd rendesen de utána az a tanga teljesen hozzádörgölődzik mindenhez. Az egész bugyid tiszta "Kalici" baktériumos.. És nap közbe miközben mozogsz, hajolgatsz, leülsz stb. Ott a dolgok egyik helyről a másikra vándorolnak. Ráadásul kidörzsölheti a bőröd a bugyi ami elég kellemetlen lehet. El tudod képzelni milyen undorító folyamatok végződhetnek ott el.

14 évesen már el tudod dönteni, hogy mi a jó neked.

Amúgy a 14 éves fiúk persze, hogy azt mondják.. :D Mert még tapasztalatlanok és frissek.

2011. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
köszi. :D akkor maradok a mostaninál. a francia, meg a normál bugyinál. köszi a válaszokat. megértettem!
2011. jún. 15. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!