Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sifon ruha kicsit ducibb...

Sifon ruha kicsit ducibb testalkatra?

Figyelt kérdés
Hétvégén családi összejövetelre megyek ahova ki kell öltözni. Igazából nincs egy normális göncöm sem, nem tudom mit vegyek fel. Voltam pár boltban de amit próbáltam mindenben úgy néztem ki, mint egy nagy habcsók. Sajnos nincs könnyű dolgom, alacsony vagyok, elég nagy cicikkel (erre sajnos nem könnyű megfelelő ruhát találni), és van egy kis poci is amit takargatni kéne. Nézegettem ezeket a sifon ruhákat, de nem tudom, hogy milyen lehet. Igazából nincs kedvem mégegyszer csalódottan kisétálni a próbafülkéből, hogy ez sem jó. Ezért kérnék tapasztalatokat, véleményeket. Köszönöm!
2011. jún. 15. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szintén nagy mellem van, és rajtam nem állt jól a mell alatt kötős fazon, olyan volt mint egy terhesruha. (Ugye erre gondoltál és nem a chiffon anyagra?)


It van pár plus size divatblog, innen szoktam ötletet meríteni:

[link]

[link]

2011. jún. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!