Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhába mennétek június...

Milyen ruhába mennétek június végén egy szabadtéri (eső vagy rossz idő estén beltéri) színházi előadásra 14 évesen?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és nagyon szeretek színházba járni. Idén nyáron azt kapom a jó bizonyítványomért, hogy június végén megnézzük a kedvenc színészeim egyik darabját. Igazából azért írtam ki a kérdést, mert teljesen tanácstalan vagyok. Mit vegyek fel? Milyen kiegészítőkkel? Milyen frizurával? A frizurát azért (is) kérdezem, mert nagyon dús, vastag a hajam, és már eléggé meg is nőtt, szóval esedékes lenne egy kis igazítás. Milyen fazont ajánlotok? (Mivel nem sminkelem magam - szerintem ennyi idősen ez még nagyon korai -, ezért ezzel legalább nem kell foglalkoznom. :-D)


Köszönöm szépen a válaszokat, és a segítségeteket! :-)


2011. jún. 16. 12:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Elég valószínű, hogy szabadtéri lesz, úgyhogy én olyan cuccokat linkelek, ami szerintem arra illik.:)

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Frizkók:

[link]


[link]


[link]

2011. jún. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

leggings + hosszabb top + balerina cipő, saru.


haj: fogd fel teljesen cofba :)


14/L

2011. jún. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget, a belinkelt ruhákat (amelyeket belinkelted, mindegyikből van, csak más színben)!


Még várom a további ötleteket (ha gondoljátok, be is linkelhettek ruhákat, frizurákat)! :-) (-:

2011. jún. 16. 14:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell túl öltözni, de azért meg kell adni a módját. Hosszú nadrág vagy szoknya, és egy blézer vagy boleró, esetleg kardigán, a szúnyogok miatt, és ha esetleg lehűlne a levegő. És ami nem hiányozhat ilyenkor egy női retikülből sem, egy ülőpárna, mert borzasztó kényelmetlenek szoktak lenni a székek (a fázósabbak pokróccal felszerelkezve szoktak menni).
2011. jún. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Tényleg, de jó, hogy mondod, a párnára/takaróra nem is gondoltam, és lehet, hogy szúnyogriasztóval is be fogom kenni magamat. :)
2011. jún. 17. 09:19
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] ( a boleró a lényeg, ez legyen a táskádban!)


FRIZURÁK: (tudom hogy elég bonyolultak de szerintem ez legyen a lényeg!)


[link]


[link]


[link]

2011. jún. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kérlek Titeket, segítsetek mert holnap megyünk fodrászhoz és a ruhát is ki szeretném választani (azt nem veszünk újat).
2011. jún. 22. 20:51
 8/9 anonim ***** válasza:

Én valami hosszú ruhában mennék. vagy rövidben. :D de én mindenféleképpen ruhában. az is lehet lazán elegáns. meg egy szép szandát. meg egy kardigánt.

ahaj amit elsőnek lnikeltek az jó. aza félig hátrafogott. majd küldj egy képet, hogy végül hogy néztél ki, és jó szórakozást!

2011. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm és ha hazajöttünk, mindenképpen megpróbálok képeket küldeni.:)
2011. jún. 23. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!