Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SkinHead lány? Félig felborotv...

SkinHead lány? Félig felborotvált fej bakancs fehér/piros fűző. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 12:55
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

am vki elmagyarázhatná h mért igénytelen...


mert felmeri vállalni az eszmét meg h h néz ki?!

2011. jún. 20. 13:37
 12/52 anonim ***** válasza:
81%
Bohóckodsz itt... Azt a hűdenagy "eszmédet" máshogy is felvállalhatod.
2011. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
94%

Azért igénytelen, mert trógeres. Nekem is vannak eszméim, mégsem tüntetem fel magamon, mert túljutottam ezen a gyerekes hülyeségen.

Egyszerűen nem tűnik igényesnek az, aki annyira becsüli a női mivoltát, hogy úgy néz ki, mint valami elfuserált bandatag.

2011. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
87%
Csak úgy lehet felvállalni egy eszmét, hogy leborotválod a fejed?! Egy adott eszmét hinned kell, és az eszmébe vetett hited szerint cselekedni, de mindegy. Egyébként mások is normálisan írtak neked véleményt, illene azoknak is megköszönni, nem csak annak, aki fényezett... Ja, és ha ennyire skinhead vagy, akkor legalább légyszíves írd már ki rendesen a magyar szavakat!
2011. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
100%
Az eszméket nem a fejeden, hanem az egyéniségedben kell hordozni, kimutatni.
2011. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem mi ez a nagy felháborodás,majd isszanő az a haj:))

Nekem is volt egy "lázadó korszakom",igaz én nem tartoztam semmilyen stílushoz.Volt félig legépelt hajam,de még bakkancsom is.Hát így visszagondolva,biztos hogy mai fejjel nem tennék ilyet magammal,de azok az idők és az a társaság ami akkor volt,az mai napig felejthetetlen.Volt egy hangulata és szép emlék maradt.

Ma már inkább nőies ruhákat hordok és a hajam is megnőtt(szerencsére)de nem bántam meg,hogy akkor olyan voltam amilyen.

Ha Te így érzed jól magad,akkor ne is érdekeljen más véleménye,majd kinövöd szerintem is.

Egyébként semmi különösre nem gondolok ha meglátok egy ilyen lányt,érdekesnek találom:)

2011. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
visszanő*
2011. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik neki a kopasz haj valamiért (most úgyis azt fogja írni, hogy igen, tetszik neki), akkor ok, vágassa le, de ne azért, mert "Úúúú, ennek meg ennek a stílusnak ez ám a szimbóluma, és ő ezt csak így fejezheti ki.", mert ez így nagyon gagyi.
2011. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
62%

Bocsáss meg de én azt gondolnám ,hogy valószínűleg utálsz engem pedig nem tettem ellened semmit.Ugyanis én nem vagyok raszista és semmi bajom másokkal.Ugyan zsidó sem vagyok de mégis az a vallás áll hozám a legközelebb.A cigányokkal és másokkal sincs semmi bajom,mert a szüleim arra neveltek,hogy minden ember egyenlő,és mindenhol vannak jók és rosszak,senki nem tökéletes ,hisz emberből van.

Nem vagyok vallásos,de mégis ha egy rasszista ember megkérdezi mi vagyok csak azért is ezt mondom.

Mert tudod én úgy vagyok vele,hogy: Ha valahol szamárpad van,rendes ember abban ül.

Ezért úgy gondolom te tuti nem szeretnél.

15l

2011. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
68%

Ja és egyébként a félig borotvált hajjal nincsen semmi ajom,én is gondolkodtam rajta már,mert jópofa:)

Az utolsó 15l

2011. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!