Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SkinHead lány? Félig felborotv...

SkinHead lány? Félig felborotvált fej bakancs fehér/piros fűző. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 12:55
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
büszke lehet magára az aki 20 körül felmeri vállalni hogy valójában ő kicsoda...és nem rejtőzik el...és ha rákérdeznek akkor nem tagadja le...és nem tudom mért kell elítélni...szerintem az emberszín az legyen fehér...és a cig*nyok tényleg többet kapnak mint mi fehér emberek...csak nemtudom hogy mért...és rájuk lehetne mondani hogy igénytelen és nem ránk...-.-"
2011. jún. 21. 13:53
 42/52 anonim ***** válasza:
89%

Ne csináljátok már :D

Stílusa csak akkor lehet valakinek, ha goth vagy skinhead, vagy deszkás, vagy emós ?

2011. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

nem...de vannak akik felmerik vállalni:D ezek vagyunk mi vagyis én:D

és vannak akik nem...és az sztem gáz...

2011. jún. 21. 14:16
 44/52 anonim ***** válasza:
:D hahahhahahhhaah
2011. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
89%

69%-os, te aztán marha nagy goth lehetsz ezzel a hozzáállással. Bátorítsd csak a rasszista, agresszív skinheadeket, hogy vállalják fel magukat, nem számít, hogy legszívesebben pont ugyanazt tennék a gothokkal, mint azok az "emberek" Sophie-val.

Gondolkodj már kicsit...

Mellesleg szerintem a goth szubkultúra fontos alapeleme a tolerancia is, amit nem igazán képviselsz ezzel a véleményeddel a cigányokról. Én legalábbis nem ítélem el az összeset a legtöbb(?) tettei/viselkedése ellenére sem. Viszont amíg te így viselkedsz, te se várd senkitől, hogy ne verjenek agyon azért, mert "goth" vagy, ha te előítéletek alapján utálsz másokat.

2011. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

"A cigókról meg annyit, hogy rossz velük a tapasztalatom, én nem ismerek egy normálisat sem, pedig itt nálunk a városban van jópár!"


Én ezt írtam... Egy rohadt szóval nem mondtam, hogy NINCSENEK normálisak, csak azt, hogy NEM ISMEREK!

És amíg az itteniek mindenkinek beszólogatnak, hogy "Múmia, múmia", meg belekötnek a bottal vánszorgó öreg nénibe, addig én velük nem leszek toleráns! Mindenki mással az vagyok, velük nem! Mint írtam, rosszak a tapasztalatok... Bocs, hogy bennem van annyi, hogy először TAPASZTALOK, utána ítélkezem! Nem ítélkeztem felettük, amíg nem tapasztaltam a dolgaikat, amíg nem mondta a szomszéd, hogy a cigány kölyköket ő üldözte ki az udvarából, mert mentek vasat lopni, és azt hitték, a szomszéd nincs kinn a telkén, nem ítélkeztem, míg nem olvastam, hogy ellopták a panzió réz ereszcsatornáját (lopási kár 1 millió Ft)...

Én nem buzdítom a skineket semmire. Mennek ők maguktól. Mellesleg nem akartak soha megverni engem, sőt, volt, hogy utánam is füttyögtek :) Akiket meg személyesen is ismerek, ők nem azok a fajták, hogy meglátnak egy nekik nem tetsző figurát, ezért elverik. Ők olyanok, hogy vallják az elveket, ok nélkül senkit nem bántanak, de olyan tud lenni a tekintetük, hogy az ember ott csinálja össze magát. G-t egyszer megpróbálta egy réti néger kizsebelni. Nem kellett megütnie, elég volt ránézni, egyből behúzta fülét farkát.

(Zárójeles megjegyzés: nem a "trú gothok" közé tartozom, keveréknek mondanám magam, amiben a gothság dominál. Elveszett bennem is egy pinduri skin, hála a tapasztaltaknak, egy motoros és egy rocker is. Zárójeles megjegyzés vége, zárójel bezárva.)

2011. jún. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim válasza:
49%

szerintem teljesen normális ha valaki fel vállalja a stílusát..annyira rá förmedtetek hogy a fehér piros fűzőt Punkok hordják de abba nem gondoltatok bele hogy az a piros fűző lehet hogy bordó akar lenni..mert ha bordó akkor hordástól függően jelentheti azt hogy " vér és becsület" és a skinheadek nem rosszak ti elterjedten a bonheadekről beszéltek! és igen jó ha valaki ilyen idősen fel vállalja..

ahm én is skinhead vagyok fel is van nyírva a hajam ..sok skinhead ismerősöm hordja a fehér bordó fűzött nálunk ez elég el terjedt :D

2012. jan. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

a félig felnyírt haj tényleg punkos, a punk lányok szoktak sidecutot csinálni (ettől függetlenül nem ettől lesznek punkok, de ismerek párat én is, akinek a taraj nem jöhet szóba különböző okokból, viszont a sidecutot a haja ráfésülésével jól el tudja takarni, ha szükséges)..

a skin lányoknál olyat szoktam látni, hogy a frufrujuk van meghagyva, a többi meg kopasz.

amúgy tényleg azt fogják hinni, hogy kevered a stílusokat, és ki fognak röhögni. ezt most mindennemű rosszindulat nélkül mondom.

2012. márc. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim válasza:

Nekem bejön ez a stílus és szerintem semmi baj sincs vele. Szóval, ha szembetalálkoznék veled az utcán, csak annyit mondanék: Wow, ez aztán fasza csaj:D


17/L

2012. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:
100%

Skinhead lány vagyok.

Bakancsot már elvétve veszek fel,ha hordok is,fekete fűzővel,a hajam soha! nem volt leborotválva.

Tudod,nem a bakancs meg a bomber teszi a skinheadet. Nekem mindkettő pihen a szekrényemben. :)

2012. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!