Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SkinHead lány? Félig felborotv...

SkinHead lány? Félig felborotvált fej bakancs fehér/piros fűző. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 12:55
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
91%

Elég szégyen, hogy 19 éves fejjel ilyen kimondhatatlanul buta vagy.

Idézlek: "pff". Pontosan.

2011. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
mért lennék buta?
2011. jún. 20. 20:30
 33/52 anonim ***** válasza:
44%

Ez vagyok én:


"Hogy még egy olyan lány, aki fel meri vállalni magát, mer úgy kinézni, ahogy!

Eszembe nem jutna, hogy igénytelen! Van stílusa! Mi ezzel a baj?"


Gratulálok az emberek hozzáállásához! Igazán nagyon toleránsak a magyarok!


A cigókról meg annyit, hogy rossz velük a tapasztalatom, én nem ismerek egy normálisat sem, pedig itt nálunk a városban van jópár! Kétféle: a putris, mindenkinek-beszólós-mindent-megtehetek-csak-mert-nem-idén-barnultam, meg a "rajcigány" (ahogy húgom mondja), aki sötét bőre ellenére fehér illetve sárga pólókban, arany és ezüstszínű mintákkal reklámozzák magukat, és játsszák a vagány csávót!

A tököm tele van vele, hogy több joguk van, mint a fehéreknek! Volt egy itteni családnak félmilliós (!) villanyszámla tartozása, és mi történt? Az önkormányzat kifizette nekik! Hát, k@ják be az összeset!


ÉN is érek annyit, mint egy cigány!

2011. jún. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
42%

18:47 én már találkoztam normális skinheaddel! létezik! :)csak ritka mint a fehér holló! és nyugodtan lehet vele bármilyen témáról beszélgetni...

08:26 hasonló tapasztalataim vannak, tökéletesen egyetértek veled!

2011. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
36%
Ne törődj a válaszolókkal,ők csak a kinézeted miatt itélik el,mindenkit lepontoztak akit nem zavar,hogy így nézel ki,hisz az ilyen válaszok nem hasznosak,csak az,ha leoltunk minden szarnak:))
2011. jún. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
46%

ma 08:26

Miért, a skinek talán toleránsak? Nem arról híresek... Úgyhogy amíg bort iszol, addig ne prédikálj vizet, mert csak magadat teszed nevetségessé.

És igen, ezzel a hozzáállással pont annyit érsz, mint egy cigány.

2011. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
73%

Megint én vagyok, aki a 8:26-os is


Mégis hova a retkes fityfenébe tűnt el a kommentem fele?!


Kétszer ekkorát írtam, hova lett a lényeg?


Hova lett az, hogy én 21 éves létemre is goth vagyok? Kinek a csőrét bántotta ez? Hogy ennyi idősen is kiállok az elveim mellett, és külsőleg is az vagyok ami?

Meg hogy miért sajnáljátok, hogy 19 évesen is skinhead? Nem kell sajnálni! Nagy szó az, ha valaki 20 közelében is megtartja a stílusát és nem olvad bele a nyájba! A legtöbben kinövik, és beleolvadnak! Mi van, ha Ő, én és még egyébként jó páran nem? Fáj ez valakinek? És, ha igen, miért? Miért fáj az, hogy nem vagyunk egyformák? Nem lenne a világ kicsit unalmas?


Nézzétek meg ezt a képet! És gondolkodjatok...


[link]


És, ha valakit érdekel, olvasson utána Sophie Lancaster-nek! És utána is gondolkodjon el egy kicsit!

2011. jún. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
40%

12:56

Ja, csak a kommentem felét valaki kitöröltette! Így az egész elveszi az értelmét, ezért írtam meg még egyszer!


A skinheadek-nek tudtommal a mocskos alja néppel van gondjuk. Azokkal, akiknek ki van nyalva a hátsója, csak azért, mert nem magyar! Legalábbis akiket én ismerek. Vannak a vérszeműek, azokkal nem törődöm.


"Úgyhogy amíg bort iszol, addig ne prédikálj vizet, mert csak magadat teszed nevetségessé."

Ezt inkább én mondhatnám, mert fogadjunk, hogy egy normális skinhead ismerősöd sincs...


"És igen, ezzel a hozzáállással pont annyit érsz, mint egy cigány."

No de kérem :D Most megsértődtem...

2011. jún. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
58%
Ja, meg még benne volt az is, hogy nekem is volt extrém korszakom, azt mindenki kinövi, ki előbb, ki később, de van, aki megmarad annak ami, és van, aki nem...
2011. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
78%

Itt mindenkinek a nyugodt kertvárosi élet a tökéletes,ahol az "asszony"főz és gyereket nevel,a férj a tökéletes gyepüket nyírja és valami nagyon menő munkája van ,a gyerekek pedig természetesen ugyanolyan tökéletesek mint ők.

Nem fér bele lázadozás vagy netán egyediség,mert az olyan "igénytelen és gusztustalan"

Fujj egy nőnek fodros szoknyába kell járnia,de nem ám holmi seggvillantósba,mert az olyan erkölcstelen.Természetesen a póthaj is undorító meg a műköröm.A bakkancsról ne is beszéljünk hisz annyira alpári.

A férfiaknak öltönyben a nőknek fodros ruhában kell járni.Nem ám szórakozóhelyekre mert az olyan alpári és oda csak ku.vák járnak.Jobb a kis sznob társaság ahol mindenki imád mindenkit(aha legalábbis ezt mondja)és jól kifikázhatják a többi embert.

Ó persze hogy nem attól lesz valaki egyéniség,hogy leborotválja a fejét,hisz így mindenki előtt vállalja magát.

Akkor vagy egyéniség ah szépen magadba lázadozol,de közbe rád is rád húzzák a skatuját és Te is ugyanolyan szürke vagy mint a többi.Legalább magadba tudod,hogy nem így van,habár ez semmiben sem nyilvánul meg.

Hányok ettől az egésztől.

Gáz ha jobban nézel ki mint akik ide írnak,mert akkor hülye felszines pics.a vagy

Gáz ha csúnya vagy,mert fujj mért nem teszel a ragyáid ellen.

Gáz ha szórakozni jársz és az is ha nem.

Ide szerintem 80%-ban befásult,unalmas sznob köcsögök írnak,akik itt élik ki a fikázó hajlamukat,mert az életbe semmibe veszik őket.

És les.szarom,hogy szar a helyesírásom.

2011. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!