Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SkinHead lány? Félig felborotv...

SkinHead lány? Félig felborotvált fej bakancs fehér/piros fűző. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 12:55
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
73%

a félig leborotvált haj nagy divat lett most.


amúgy nem vagy skinhead. egy skinhead kopasz.


piros fűző az anarchia, lázadás jelképe, jellemzően a punkok hordják, akiket te lefújjoltál. a fehér fűző meg 'nagyon menő' remélem, majd egy cigány észreveszi aki tudja is, hogy mit jelent és akkor majd neki is magyarázhatod a nagy eszméidet, amikor remegsz, hogy nehogy megverjenek.

ennyit rólad

2011. jún. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
96%

14:31 "minden ember egyenlő"


Mennyi csalódás és pofáraesés vár még rád aranyom :)

2011. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

nem félek a cigányoktól..xD

am csak érdekelt hogy mit szólnának hozzá...nincs félig felborotvált fejem...ha rámnéznek akkor aztmondják hogy hungarista...nem azt hogy skin...

amúgy a Skin lányoknak általábaan félig felborotvált haja van és nem csak a köcs*g punkoknak

az eszméről meg lehetne vitatkozni..

2011. jún. 20. 15:59
 24/52 anonim ***** válasza:
100%
amúgy hány éves vagy?
2011. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%

alapból ha annyira hungarista lennél, rendesen használnád a magyar nyelvet.


de szerintem te az a múltkori 16 éves csaj vagy aki ugyanide írt...

2011. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem szól meg engem hogy minek vannak piercingjeim, addig én sem nézek senkinek semmilyen szemmel.

Barátságos vagyok mert szeretem a különleges embereket, és ismerkedni is akad kedvem sokszor. Stílustól, műfajtól függetlenül.

De ha engem lenéznek akkor én is ezt teszem, és sok esetben van is mire.


Még annyit leírok hogy a skinhead-ek Nagy-Brittanián kívül nem kellenek sehova feleslegesek, anno ott azért alakult ki mert az ott élőket kiszorították a bevándorlók a munkahelyükről, és ezt akarták megakadályozni több kevesebb sikerrel hogy radikálisan léptek fel.

Ez nem ma volt, mostmár mehet cigány/japán/afrikai is dolgozni bárhova, nincs balhé ebből.

Itthon meg nem tudok ilyen radikális fellépésről.

2011. jún. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
86%

Az jutna eszembe, hogy buta, bunkó, tájékozatlan, fajgyűlölő, és idióta.

Mindezt mondom úgy, hogy metálos vagyok. A skinheadségnek semmi értelme azon kívül, hogy zaklatják az embereket. Legalábbis én még nem találkoztam normális felfogású skinheaddel.

2011. jún. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként az írásaid alapján lehetsz vagy 14 éves, és buta az már most vagy, nem csak akkor leszel, ha beöltözöl ebbe a maskarába.

A punkok semmivel nem rosszabbak, mint a skinek, sőt. Egy tisztességes punk legalább nem bánt senkit, és nincs olyan rohadt agresszív magatartása a semmire fel, mint nektek. Semmi jogod fikázni őket.

Másrészt igen, ha ekkora magyar vagy, tanuld meg helyesen használni az anyanyelvünket. Lehet, hogy rossz tanárod van az általános iskolában, de ez nem mentség.

Harmadrészt meg a piros fűző és a félig borotvált haj igenis főleg punkokra jellemző. A piros fűző főleg. Amíg meg ezzel sem vagy tisztában, addig forgasd még egy kicsit a nyelvtankönyvet :)

2011. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
pff 19 éves vagyok..xD
2011. jún. 20. 18:57
 30/52 anonim ***** válasza:
73%
sajnállak, hogy 19 évesen itt tartasz
2011. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!