Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel a...

Milyen ruhát vegyek fel a holnapi Áll az alku casting-ra?

Figyelt kérdés

Holnap Áll az alku castingra megyek és érdekelne,hogy szerintetek milyen ruhát érdemes felvennem?Nem vagyok nádszál vékony,de pufilekvár sem.Olyan közepes.

Szerintetek valami feltűnőbb darabot,vagy inkább visszafogottabb ruhát válasszak?


2010. febr. 25. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát sztem anyira ne legyél kihívó, de visszafogott se hisz a tévében szeretik azért látni h mije van a nőnek... ráadásul ahogy leírtad tök jó alakod lehet hisz vékony se vagy és kövér se szal sztem nyugodtan vedd fel a kedvenc darabod kicsit mutasson belőled vmit meg ne is:)
2010. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
párosíts szürkét pirossal vagy mustársárgát padlizsánlilával ezek most nagyon divatosak. legyen rajtad valami nagy bizsu de ne legyél bovlis és szedetvedet. legyél szép és letisztult! Legyél feltünő, de ne kirívó!
2010. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!