Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szakadt farmert mivel vennél...

Szakadt farmert mivel vennél fel egy randiszerűségre?

Figyelt kérdés

-magassarkú kizárva-

17L


2011. júl. 3. 15:34
 1/10 anonim ***** válasza:
a randi helyszínétől függően, felveheted dorkóval (pl. sima séta, vagy fagyizás, akármi), de egy saru, topánka is szóba jöhet, ha valami elegánsabbra gondolsz:)
2011. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 hot_kiss ***** válasza:
Egyből a magassarkú jutott eszembe.. de vannak nem túl magas telitalpúk is, talán egy olyannal meg egy csini, szexisebb felsővel.
2011. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Randizni sehogy sem, mármint ha az első randik egyike. Később persze más, de akkor is csak nőcisen viselve, pl. csőtop, kardigán, magasabb sarkú, bizsuk...


pl.

[link]

[link]

[link]

2011. júl. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a nadrág sötétkék és elég sok helyen szaggatott. én fekete-fehér sarura gondoltam,de ehhez nem tudom milyen felsőt,kiegészítőket válasszak...
2011. júl. 3. 15:41
 5/10 A kérdező kommentje:
én is rögtön fekete magassarkúra gondoltam annyira imádom azt a párosítást de most sajnos nem jöhet szóba semmilyen:(
2011. júl. 3. 15:48
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csakis nőies cipőt szabad ehhez felhúzni, esetleg valami pántos cipőt, sarut, talán balerina cipőt, ha a magassarkú kizárva, de sportcipót vagy dorkót ne, mert azzal nagyon nőietlen.

Hozzá szerintem egy blúz nagyon jól mutat (kockás természetesen kizárva!), virágmintás, az nagyon megy, vagy valami szelős, könnyed ingblúzt. Így elég nőies, mégis stílusos.

2011. júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
saru, balerinacipő... felsőnek meg valami egyszerűt. azt ne túlozzuk el, ha már a nadrág el van:) és egy karkötő esetleg jól mutat
2011. júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szakadt farmer egy fehér csőtopp vagy fehér trikó szerűség, saru/tornacipő ill. zöld/kék karkötő/nyaklánc/fülbevaló/gyűrű

meg ami elengedhetetlen pilóta napszemüveg


UI: én randira nem biztos h felvennék egy szakadt farmert, persze ez függ a stílusodtól is. Én biztos vmi ruhát vennék fel vagy vmi sima farmert fehér csőtoppal:)

2011. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

így szerintem nagyon jól nézne ki:

[link]

kicsit zavarosra sikerült szóval segítek kibogozni:

mindegyiknél az alap darab a farmer.

az első ami egyből beugrott a kis blézeres összeállítás ehhez egy vidám, egyszerű felső raktam + a barna táska egy pasztell balettcipővel.

a 2. az ing+atléta. ezt felveheted úgyis hogy az ing teljesen ki van gombolva és ehhez megy a feketés saru.

a 3. a virágos atléta amihez raktam a fekete balerina cipőt.

remélem valamelyik tetszik :) 15/L

2011. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mkinek a segítséget:)
2011. júl. 4. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!