Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzködjek divatosan?

Hogyan öltözzködjek divatosan?

Figyelt kérdés
Annyira egyhangú.. spotosak a ruháim.. mindig tornacipő van rajtam stb.. szeretnék nőiesebben öltözni.. a combom elég nagy( nem túl szép a lábam ).. a hasam lapos.. melleim nem nagyok hanem átlagosak.. de szép az arcom , kleor börű vagyok 168cm/ 64 kg / 14 éves
2011. júl. 3. 20:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%
Fogd fel, hogy a divatos nem nőies, hanem ribancos.
2011. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

nem ribancosra gondoltam !

Hanem esetleg egy kicsit szakatt farmer vagy cicanadrág.. egy magassarkúval.. vagy balerina cipővel.. meg egy etszerű egyszínű felsőő.. stb..

2011. júl. 3. 20:10
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Amit leirtàl egyàltalàn nem nõies, hanem valóban ri.....
2011. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
ez hülyeség... cicanaci meg magassarkú egyáltalán nem rib@ncos..akkor ribancos ha 10cmtől magasabb a sarka a cipőnek és a nacihoz nem hosszított fölsőt veszel fel, valamint agyonra sminkeled magad, egyébként meg csinos és nyugodtan vegyél fel iet, egy vastag övvel nagyon jól néz ki=)
2011. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
a vastag combomhoz nem gáz?
2011. júl. 3. 20:17
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

De kib@szott nagy általánosítás. Mi van, mi a rib@ncos? Mert tornacipő van rajta? Van aki ezt szereti. Én sok lányt ismerek, aki tornacipőt hord még sem rib.ncok. Erről ennyit.

Azt elismerem, hogy már mindenkin tornacipő van majdnem mindenkin szinte. És akkor mi van? Ha van akinek ez tetszik akkor hordja azt, nem kell ebből rögtön ilyen b.aromságokat leszűrni,hogy divatos rib&nc. Van aki nem hord tornacipőt helyette másféle cipőt hord, és akkor mi van ha ő egy nagy ribnc?:-) Istenem , ez Magyarország!Ezért "szeretlek".

2011. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem lehet vastag 64 kg... magadnak látod vastagnak. amugy nyugi nagy tankok is felmerik venni akiknek akkora csülke van mint egy disznónak sőt miniszoknyát is, akkor te mért ne vehetnél fel iet..
2011. júl. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

20:19-es, aki a tornacipőről írt!!


nem a tornacipőre írták h ribancos ahnem a magassarkúra és a cicanacira...

2011. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Tudod mit?:-) Hordj azt amit akarsz.

Ha a másikra értették, hogy cicanaci meg magassarkú ribncos, legyen az nekik, de nem az. Nem mindegy milyen az aki hordja, hogyan viselkedik. Mert nem a ruhától lesz valaki ribncos, hanem a viselkedéstől. Mondjuk. De annak magyarázhatod, aki csak általánosít.


Egyébként itt van egy link

[link]


Én nem vagyok annyira divatszakértő, meg nagyon nem tudom mi illene hozzád, de tényleg hordj azt amit akarsz, ami neked tetszik.

2011. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A cicanadràg balerina cipõvel nagyon aranyos és egy hosszitott blùzzal. Ja és biztos, hogy nem vastag a combod, fõleg ha sötét szinû lenne a cicanadràgod, mert a sötét szinek vékonyitanak.
2011. júl. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!