Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki vagy nem...

Szerintetek ciki vagy nem ciki ha egy felnőtt (pl.30 és 40 év között) tetőtől talpig rózsaszín ruhában mászkál?

Figyelt kérdés

Két ismerősöm is akad,aki ezt a szerintem már (elnézést ha sértő)gyerekes öltözködést folytatja...csak én gondolom így,hogy már "kiöregedtek" az ovis pink korszakból?

Tisztában vagyok vele,hogy van aki szereti...de véleményeket várok!


2011. júl. 4. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Hordjon azt amit akar.

Nem követett el nagy bűnt.

Ilyen a stílusuk.

2011. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kösz..am nem azt kérdeztem mekkora bűnt követett el,hanem hogy ciki vagy nem?mindegy..
2011. júl. 4. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
ízlések és pofonok ...én soha az életbe nem vettem fel pink-rózsaszín dolgokat..
2011. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Attól, hogy belépett a 30-40 éves korosztályba még a személyisége és az ízlése maradhatott ugyanolyan, mint pl 20 évesen. Nem kell leírnia magát csak mert 30-40 éves korban van benne. Nyugodtan felvehet akár tornacipőt is, ha akar.

Nem tartom ettől cikinek.

És nem vagyok 30-40 éves, hogy ennyire védem őket. De ez tény. Én is azt fogom hordani amit akarok, nem másnak fogok megfelelni hanem magamnak. Szerintem ők is így vannak vele. És ez jó.

2011. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Mivel alapban undorodok a rózsaszíntől (kimondottan az élénk pinktől), mindenkin rondának találom. Sorry.
2011. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Milyen árnyalat, milyen ruhák? Az sem mindegy. Ha van ízlésük, jól is állhat nekik.
2011. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem ciki. Nem a rózsaszín a fő baj, hanem az, ha az illető nem veszi tudomásul, hogy már nem tini. 1-2 kiegészítő még ok de több nem.
2011. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Ez is csak egy szín.


Attól is függ hogy milyen szabás, árnyalt és ki veszi fel.

2011. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket!

hát...szerintem inkább a "másnak" való megfelelés érdekében zajlik a dolog,és úgy ahogy mondom,szó szerint:tetőtől talpig pinkben :)

Én is annak az elvnek vagyok a híve,miszerint egy ember öltözködjön úgy,ahogy a stílusa és a kényelem kívánja,ne pedig másoknak akarjon megfelelni...ezen esetekben ez nem egészen így van azt hiszem...és az illetők visszafogottabbak voltak régen(hétköznapi ruhák,pasztell színek...)

csupán véleményeket várok erről a "jelenségről"...:) és egyáltalán nem ítélek el senkit azért,amilyen ,csupán véleményeket várok erről a "jelenségről"...:)

2011. júl. 4. 21:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem egy tapasztalatom van, egy volt munkatársnőm(38) talpig rózsaszínben jött céges bulira. Hát neki nagyon tetszett, mindenki másnak nagyon gáz volt, de nem tette szóvá senki, ha ő így érzi jól magát akkor nem kell elrontani a kedvét.
2011. júl. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!