Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ciki vagy nem...

Szerintetek ciki vagy nem ciki ha egy felnőtt (pl.30 és 40 év között) tetőtől talpig rózsaszín ruhában mászkál?

Figyelt kérdés

Két ismerősöm is akad,aki ezt a szerintem már (elnézést ha sértő)gyerekes öltözködést folytatja...csak én gondolom így,hogy már "kiöregedtek" az ovis pink korszakból?

Tisztában vagyok vele,hogy van aki szereti...de véleményeket várok!


2011. júl. 4. 20:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez minden korban ciki, nem csak 30-40 évesen. Ez az ízléses öltözködés kérdése, bármelyik színre igaz a semlegeseken kívül (pl fekete, fehér, szürke, bézs), hogy nevetségesen néz ki, hogyha tetőtől talpig abba öltözik. Most képzelj el valakit csak narancssárgában. Naugye :D

Színeket kortól függetlenül lehet bátran viselni, de meg kell törni valamivel, pl egy rózsaszín felsőhöz fehér nadrág, vagy ilyesmi.

Amúgy még a semleges színeknél is fura, ha valaki tetőtől talpig abban van, mert pl egy tetőtől talpig fehérbe vagy feketébe öltözött ember is kicsit fura, de abból még el lehet képzelni eltalált szetteket...

2011. júl. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!