Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A főiskolán és egyetemen hogy...

A főiskolán és egyetemen hogy öltözködnek a csajok?

Figyelt kérdés

Szeptemberben megyek továbbtanulni, és érdekelne, hogy ott mennyit foglalkoznak a lányok a külsejükkel, öltözködésükkel.

18/L


2011. júl. 6. 09:07
1 2 3
 11/23 anonim válasza:

de aranyos vagy!

szerintem azt vedd fel, amiben jolerzed magad, hiszen a kisugarzasod csak akkor pozitiv, ha nem feszengsz es nem kenszerited magad kenyelmetlen, az egyenisegedez nem illö göncökbe.

amugy az ELTE-s jogasz(lany)ismeröseim altalaban szolidan, de csinosan öltözködnek. :)

a BGF-en mar nehezebb dolgod lenne a sportosan eleganssal. ;)

2011. júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hehe, hát a jogon vannak ilyen elegánsoskodó lányok:) Ők az elsők, akik eszembe jutnak a karról.

Amúgy tényleg öltözhetsz úgy, ahogy akarsz, a legtöbb karon az igénytelen hülyegyerektől (csoportonként mindig van 1 sajna) az újgazdag libáig minden van. Egyedül a plázacicaság nem hódít szerencsére sehol, a közgázt leszámítva, máshol cikinek számít :D

Egyébként mostanában úgy vettem észre, hogy főleg az egyetemisták köreiben nagyon bejött a vintage, indie stílus.

2011. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%

Hm..hogy lehetsz benne olyan biztos, hogy fölvesznek?:))

Én a helyedben nem bíznám el magam.

2011. júl. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat :)


Utolsó:

Szerintem a kérdés nem erről szól. Egyébként elméletileg van hozzá elegendő pontom, de ha mégsem jönne össze akkor 2. helyen ott a Pázmány.

2011. júl. 6. 14:13
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
9:16os vagyok: én is jogra megyek, ELTE és a Pázmány nekem is meg van jelölve, remélem elég pontot szedtem össze:D
2011. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írtam.:) Csak ilyenkor könnyű nagyot huppanni. Én pont emiatt nem bízom el magam, mert nem szeretnék pofára esni. Úgy sokkal rosszabb. Mindenesetre drukkolok neked, hogy összejöjjön!:)
2011. júl. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Egyetemen is ugyanúgy öltözködik mindenki, mint előtte. Hirtelen nem vált át mindenki fekete szoknya, fehér blúz, blézer kombóra, csak mert átlépte az egyetem kapuját...:D Aki eddig nem tudott öltözködni, az az egyetemen is bányarém módjára fog kinézni, aki eddig stílusos volt és csinos, az most is az lesz. Ennyi.
2011. júl. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ez egy elég furcsa kérdés. Nekem anno ilyen meg sem fordult a fejemben. :D Én mondjuk már 3 éve végeztem a fősulin.

Max ha apácaképzőbe méász, akkor kell máshogy öltözni, mint az utcán, amúgy még szaktól sem függ. Esetleg annyi, hogy a rajzosok minden furcsák, színesek, a törisek között pedig sok az alternatív, hosszú hajú, zenekaros pólós. :) Amúgy mindenki ad magár, sőt szerintem sokkal jobban ki vannak festve és rittyentve a felsőoktatásba járók, mint a fiatalabbak.

2011. júl. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még azt elmondanám, hogy ELTE sem különb. Régen több ismerősöm járt oda pl. progmatra és úgy öltözködtek mint nálunk bárki. Öcsém exe most jár oda földtudományra, olyan mint egy kis ribi néha, mégis szinte kitűnő lett most is. Vagy épp azért? :)
2011. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én most végeztem Szeged jogon, de nem változtattam az öltözködésemen, max többet hordtam magassarkút. De általában farmer-póló-edzőcipő kombó, kivéve amikor gyakorlaton voltam a bíróságon, ott szoknya-blúz. Nálunk a karon általában pláza piccsek tolongtak, 8kg alapózóval a fejükön. Most felvételiztem a Zrínyire büntetés-végrehajtásra, na ott aztán szerintem nem lesz gond, hogy mit vegyek fel.

Remélem felvesznek, bár ELTE nagyon népszerű.

2011. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!