Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti akkor is felveszite...

Lányok! Ti akkor is felveszitek a melltartót amikor egész nap otthon vagytok és nem mentek sehova?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 09:15
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
nem igazán egészséges azért, mert ha sokat hordasz, később úgy fog majd lógni a melled, mintha valami nem tudom mi lenne :D de amúgy nem arról van szó, hogy sosem szabad hordani, mert ha elmegyek vhova, első, hogy felveszem a melltartót, csak otthon, ha tehetem, leveszem.
2011. júl. 6. 10:18
 12/25 anonim ***** válasza:
67%

Otthon is hordom. Én tök gáznak tartom, ha valaki úgy közlekedik, hogy nincs rajta melltartó (főképp, ha alapjáraton a hasa közepéig lógnak a mellei...), mivel nálunk mindig nagy a jövés-menés, így mindig van rajtam. Inkább, minthogy égjek, mert beállít valaki és nincs rajtam.


25/N

2011. júl. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
igen 10.34-es igazad van sztem is am meg nem attól fog lógni ha sokat hordasz hanem ellenkezőleg mert épp a "gravitáció" és épp az attól fog lógni ha nem hordasz csak keveset... és sztem undi tényleg még ha csak a családban látják h nincs rajtad melltartó... :S
2011. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nem.Nekem is kényelmesebb úgy meg a pasim is azt szereti
2011. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog lógni...


Azért melltartó, hogy tartsa a mellet.


Amúgy igen, én mindig felveszem. Feszélyezve érzem magam nélküle. Csak alváshoz veszem le.

2011. júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Nem nagyon szeretem a melltartót, úgyhogy amikor csak lehet, megszabadulok tőle.
2011. júl. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon is hordok, mert így jobban érzem magam.
2011. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
dehogy! kis mellem van, nincs szükségem rá. Ennek ellenére utcára mindig viselek, itthon viszont csak ha vendég jön.
2011. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam is mindig van, hülyén érzem magam nélküle és mert nálunk is nagy a jövés-menés. Meg nekem kényelmesebb ha tartja valami.
2011. júl. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
igen. nem kényelmes nélküle.
2011. júl. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!