Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ruhát vigyek Volt fesztiválra? (cipő)

Figyelt kérdés
Lány vagyok, sosem voltam még Volton, persze más fesztiválokon igen, de nemtudom, ott milyen időre számíthatok? megnéztem, h kb milyen idő lesz akkor, de most különösen a stílusra lennék kívácsi. Mit érdemes elvinni, mi lesz ott kényelmes, és mi ott az átlagos viselet?
2010. jún. 28. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egy sima lapos talpú nyári szandálban voltam, az eléggé átlagos volt. Sokat esett az eső, jó lett volna egy gumicsizma, irigyeltem, akik abban vannak. Ha olyan holmikat válogatsz össze, amik kényelmesek, akkor nem lőhetsz mellé.
2010. jún. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vigyél fedett cipőt is a könnyű nyári mellé és mindkettő legyen lapostalpú. A fedett cipő lehetőleg csizma vagy bakancs, mert például a Metalfesten akkora eső volt hogy bokáig cuppogtunk a sárban, és ugyebár a Volt is szabadtéri fesztivál dombos vidéken.


Stílusügyileg nem tudok tanácsot adni, ugyanis heteroszexuális férfi vagyok.

2010. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gumicsizma, VoLTkor mindig esik, 2. napon már nem nagyon lehet a városban kapni belőle :P De egy kis papucs is megteszi, abból legalább kifolyik a cucc
2010. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én 2 éve mezítláb nyomtam :)
2010. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ACÉLBETÉTES!!!
2010. jún. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha sz.r az idő akkor acélbetétes, ha gatyarohasztó akkor valami szellőzős cipő

hmmm rockmaratonra jössz utána? nem turnézol?:D

2010. jún. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!