Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti ilyen melegben...

Lányok! Ti ilyen melegben milyen ruhában szoktatok ki menni a városba?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egyszerű kérdés, de nekem mégsem az. Télen költöztünk vidékről egy nagyobb városba, nem sok ismerősöm van itt még de ez most lényegtelen. Amikor faluban laktunk akkor nem számított senkinek ki milyen ruhában ment az utcára, volt olyan aki régi farmer nadrágból csinált rövidet meg egyszerű szoknyába esetleg fürdőruhába ment az utcára csak vett rá valami nadrágot. A régi sulimban kötelező volt a tornadressz tesin ugyan de volt hogy nyáron ha épp mosás alatt voltak a cuccaim akkor dresszben vagy fürdőruhába mentem a kis boltba, ott nem városi élet volt senki nem nézett le senkit. Most hogy városba költöztünk kicsit más a helyzet mégsem rohangálhatok az utcán fürdőruciban. Most fogok gimibe menni, eddig a nagyszüleimnél laktam ameddig elvégeztem az általánost. Most ugye valami divatosabb cuccokat szeretnék de nincs semmi elképzelésem, meg most nagy meleg miatt is kissé szegényesnek mondható a ruha táram tehát nem sok olyan holmim van amibe utcára mehetnék. Valakinek van valami ötlete? 15 éves leszek nem sokára, és szerencsére anyagilag kezdünk jobban állni hogy kissé divatosabb ruhákat vehessek magamnak:) köszi a válaszokat előre is :) Bocsi hogy ilyen hosszú lett.
2011. júl. 8. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

szoknya, egyberuha, rövidnadrág..

van mikor harisnyával, ált. nélküle.

2011. júl. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szoknya, rövidnaci, trikó, valami lenge póló, egyberuci:)


am, ha vásárolni akarsz, nézz be néha néha 1-1 turkálóba is:) én a minap vettem ott divatos szoknyát, márkás, egyáltalán nem látszik rajta hogy használt, és 900 ftból megúsztam:)

2011. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hm, mondjuk farmer rövidnaci egy türkiz felsővel, meg fekete szandállal. Vagy piros rövidnadrág egy fehér alapon fekete feliratos pólóval, papucsban. Vagy lila apró virágmintás fodros szoknya egy fekete pánt nélküli felsővel, és fekete szandállal. Vagy világos, rövid, pánt nélküli egyberuci, barna szandállal. Vagy krémszínű fodros térd fölé érő szoknya fehér felsővel, barna szandállal, barna övvel, és barackszínű nyaklánccal. Plusz napszemüveg ;) Na ezzel gyönyörűen leírtam a ruhatáram egy részét. :)
2011. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem van 3 nacim: 1 farmer térdnaci egy fehér térdnaci meg egy farmer rövidebb térd fölé érő. ezeket szoktam kombinálni. Ujjatlan felsőkkel szoktam felvenni, meg egy fehér papuccsal vagy feketével.


Felsőim többnyire egyszínűek, vagy egy kis minta, és pamutok, mert ezekbe nem fülledek bele, míg elérek a központba.

2011. júl. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat :)
2011. júl. 8. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
csinos és kényelmes ruhát.
2011. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Miyu97 válasza:

Farmer rövidnadrág, egy ujjatlan, pántos fölsővel, vagy rövid ujjúval. mini szoknya, térd nadrág szintén vmi hasonló fölsővel. egy papuccsal vagy szandival. vagy én imádom az egybe ruhákat is, az ilyen szellős, csini darabokat (sajna én kifogtam a nem kicsit átlátszó dolgokat, de tetszenek, nem érdekel ha látják milyen (ilyenkor mindig) tanga van rajtam XD de attól függően hogy milyen a stílusod vehetsz fel sportosabb ruhákat, vagy elegánsabbakat. pl ha sportos akarok lenni nyáron akkor az első összeállítást szoktam, báár tornacipőket utálom, de azt is lehet, sokan szoktam felvenni rövidnadrághoz is, bár nyáron az nem olyan jó. de ha elegánsabb vok akkor pl egy fehér rövid nadrág, egy pántos, virágos felsővel. de testalkattól is függ, ha molett vok nem olyat veszek fel amiből mindenem kivan (sztem te pont nem ez lehetsz ><) de mivel faluról költöztél gondolom akk inkább a sportos dolgok, de ha már nagyobb a melled, nőiesebb az alkatod akkor nyugodtan nőies, csinos dolgokat is felvehetsz, és még utánad is fordulnak :D belenézhetsz 1-2 női újságba, megnézni azok szerint mi néz ki jól, vagy neten nézelődni, és ötletet meríteni :)

kb ennyi, bocsi ha sok lett xD

2011. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ívy1 ***** válasza:
rövidnadrág több stílusban,szoknya rövid-középrövid,miniruha,cicanadrág.
2011. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ilyen melegben ujjatlan felső,vagy cső top.Rövid naci,vagy szoknya.Ha nincs olyan meleg,hosszú farmer.Főleg csípő nadrág,olyan amiből ki villan a hasam.:D

Külvárosban lakom,de nagy melegben én is bikini felsőben, rövidgatyában és strand papucsban slattyogok át a boltba.

2012. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!