Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerlányok Ti milyen ruhában...

Rockerlányok Ti milyen ruhában jártok?

Figyelt kérdés
Ha azt akarom hogy az emberek azért vágják ki vagyok(nem divatból, hogy:"Jujj de menő rocker vagyok") de ugye mindenki öltözködik valahogy és jó hogy nem Pink rucikba, divatbabaként megyek ki. De azt sem akarom hogy "divatrockernek" nézzenek mert azokat rühellem. És ha azt vesszük ma már miattuk a rockerek inkább ne is öltözködjenek különcként? Hisz eddig ez is megkülönböztetett minket másoktól, mostmeg már járjunk "civilben"? Nekem ez nem tetszik.
2011. okt. 29. 07:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nagyrészt rockot hallgatok bár szerintem nem vagyok az a tipikus rocker lány így szinte "normális" ruhában járok, a barátnőm rocker de ő is rühelli a divatmajmokat így annyit látok rajta csak hogy éjjel nappal feketében van, de mindene, haja, pólója,gatyája, fehérnemű minden, a gatyáján meg mindig van egy féloldalas lánc és ennyi.
2011. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hidd el érdekes tud lenni,mikor szép ruhába rákezdek az együttessel énekelni mondjuk Aurórát..Fiatalabb koromban csak feketében jártam,de most már van egy teljesen divatos ruhatáram. Egyedül a gettámtól nem tudok megválni.
2011. okt. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bakancs, harisnya, miniszoknya, fűzős felső, hosszú bőrkabát. A nadrágokat utálom...
2011. okt. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Steel 20 soros bakancsba beletűrve a nadrág, zenekaros póló, vagy sima egyszerű felső,régi típusú farmer dzseki, lánc, szegecses öv, zenekaros pulóver.

18/l

Amúgy rohadtul egyet értek veled. Az öltözködésem miatt általában nagyon rosszalóan néznek rám, a bakancs és a láncok miatt, meg a piercingem miatt, de nem érdekel én így érzem jól magamat.

Csak azért elég elgondolkoztató, hogy miért engem miért nem a miniszoknyában, 10cm magassarkúban magát illegető tizenéves p.icsákat nézik rosszalóan az emberek. Kár, hogy még mindig itt tart ez a rohadt ország, hogy: ELŐÍTÉLET!

2011. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd, lehetsz te csajos attól, hogy rocker vagy. A rock történetében egymást érik a puperkőc emberek. Féfiak között is volt egy csomó rockzenész, aki talpig pinkben járt. A hogyan a lényeg.


A divatrockerség nem abból fakad, hogy fel mersz venni valamit, ami nem fekete... sőt. Ha nagyon rá vagy feszülve arra, hogy mennyire kemény vagy bezzeg XY mennyire egy divatrocker, abból sikerül általában iszonyatos pozőrség kisülni.

A lényeg az attitűd, pusztán ruhákkal csak bohóc lehetsz mint a Hot Topic modellek, akikre ráaggatnak mindent, de nem érzik magukat jól benne.


Nyugodtan hordj szegecses övet, bőrdzsekit, neccharisnyát, rockeres ékszreket, ha ez tetszik. A magassarkú, a műbőr cicanadrág is simán belefér a "civil" ruhák közül, csak jól kell tudni kombinálni. Amit én nem eröltetnék azok az XXLes zenekaros pólók, a fantáziátlan hossszú-zsíros haj, és a szimat szatyor és/vagy málhazsák.

2011. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én már vagy 5 éve hallgatok rockot, metált, de emellett nem zárkózom el a többi stílustól sem. Nem igazán agyalok azon, hogy rockeresen öltözzek, persze tetszenek azok a cuccok, de mivel nagyon hangulatmeber vagyok, ez a ruháimon is megmutatkozik. Van, hogy "szakadt" vagyok, van, hogy nőiesebb. De hogy a kérdésre válaszoljak, leírom miket hordok ha éppen így van kedvem felöltözni :)

szakadt vagy sima farmer, farmerszoknya, fekete csipkés vagy sima fekete szoknya fekete (mintás) felsővel, kockás inggel, csipkés felsővel, vagy saját magam által átalakított zenekaros pólóval. Fekete nyaklánc, fülbevaló, kockás sál, satöbbi. Persze ízlésesen kombinálva, mert nem mindegyik illik össze :D

2011. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon hasznosak ezek a válaszok! Tényleg így van, Én kicsit "lányosabban" akarok felöltözni, de nem divatból, csak mert nekem ez jön be. Viszont maradni akarok a rocker hatásnál, hisz mégis ezt szeretem. És szerintem aki csak divatból rocker azon úgyis észre lehet venni, hogy csak erölteti. Már a viselkedésükön látszik. Szerintem az igazi rockereknél mind a bakancs, minda a szoknya, bőrgatya, zenekaros póló mehet, övek és ékszerek túlzásával hisz ettől lesz különceb a cucc. A lényeg hogy a viselője tényleg rockot szeressen! Nem?
2011. okt. 29. 17:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Még az előző válaszolóval is egyetértek! Bezzeg azokat a csajokat sosem szólják le, akik az osztályomba is 12 éves volt a szánalom, de már minszoknya, és hát ilyen volt szinte az egész osztályom. El tudjátok képzelni mennyire gyűlöltem őket. Mindig beszóltak a lakkom miatt is, hogy emó-s meg minden. Hát ezzel rohadtúl felidegesítettek mondthatom. Most középiskolás vagyok de max annyival változott a helyzet hogy ezek éretebbek. Elfogadják mit hallgatok, nem kötekednek, merthát mondanom sem kell mennyien utálják a rockereket! Lenézézst, undort látok rajtuk és nem értik mit tarthatok zsírnak egy csattogós, hörgös, erőszakos zenében. Nem is kell érteniük, kapják be! A tanárok is bezzeg a divatmacákat nem szólják le, de mikor Én bementem bőrgatyába, szöges karkötővel, akkor már JUjj! Minden tanár megvetően nézett és persze több le is szólt. Egy tanár tipikusan azért pikkelt rám, mert ilyen vagyok. Nem értem már ezt a világot! Pláne nem ezt az országot!
2011. okt. 29. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!