Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, veletek történt már...

Lányok, veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt mosogattam, és legugoltam hogy visszarakjam a tányérokat, és gondolom kilátszott a bugyim(tanga) mert apu egyből rám szólt , és elkezdte mérgesen mondani hogy ez nem nekem való, meg miért veszek fel ilyet. Este még veszekedtek is anyával hogy miért engedi az ilyet.

Szerintem teljesen normális dolog, anya egy szót nem szolt eddig érte.

15/l


2011. júl. 8. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem nem történt ijen, szerintem is normális.
2011. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először is. Nem ő hordja, úgyhogy semmi köze hozzá, hogy neked milyen fehérnemű a kényelmes. Én is utálom a franciabugyit, bevág, becsúszik, dörzsöl, szóval 13 éves koromtól csak tangát veszek fel. Másnak meg más a kényelmes.
2011. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Velem sem történt még ilyen, de sztem teljesen normális! Apud (meg sztem minden lány apukája!) azt szeretné, hogy a "kislánya" minél később nőjön fel, és ha esetleg meglát rajtad egy szexisebb ruhát, bikinit akkor egyből arra gondol, hogy elvesztette az egyetlen kislányát... szal nyugi, ez természetes! :)
2011. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hogy félt apukád, de 15 évesen hagy ne ő mondja már meg, hogy milyen fehérneműt veszel fel.. Gondolj bele 18 évesen már lehet, hogy elmész egyetemre/dolgozni fogsz, akkor is ő fogja még megmondani? Legyél vele megértő, egy idő után rá fog jönni, hogy te is felnősz egyszer :)
2011. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!