Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap állásinterjúra megyek,...

Holnap állásinterjúra megyek, és kb 40000 fokot mond az időjós. Miben menjek?

Figyelt kérdés

Középvállalat, felelős pozíció. Miben menjek? Öltönyre gondoltam, de nyakkendőt nélkül...


Tanácstalan vagyok :D


2011. júl. 10. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj hétköznapi ruhába, és öltözz át öltönybe, nyakkendőbe egy étteremben, vagy egy mosdóban. Nehogy odaállíts bermudában, kockás ingben, nyakkendővel!!!
2011. júl. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én nyakkendő helyett a zakót hagytam volna el, de azt is vittem volna, mert ha elég légkondícionált a hely, ott felkaphatod, de ilyen időben megbocsátanák a dolgot, ha fel se veszed.
2011. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
öltönynaci, ing szerintem. csak olyan legyek az ing színe, hogy ne legyenek a melegben nagy karikák a hónod alatt...
2011. júl. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végül öltönybe mentem, azóta megkaptam a munkát is, de egyébként elég lett volna tényleg egy szövetnadrág-ing kombó, leolvadt rólam az egész :D
2011. júl. 12. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!